Новини » Політика Читать эту новость на русском

Олександр Колтунович: Влада має займатися не переслідуванням Медведчука і опозиції, а економікою і соціальною сферою

Олександр Колтунович
Олександр Колтунович

Експерт з питань економічної інтеграції, народний депутат України

 

Олександр Колтунович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Виступ народного депутата України від ОПЗЖ Олександра Колтуновича з трибуни Верховної Ради

Я хотів би поговорити про економічну та соціальну ситуацію в країні. На сьогоднішній день ми маємо складні процеси, які пов’язані з тим, що у нас відбувається фактично за два роки падіння промислового виробництва, сільського господарства. У нас відбуваються складні інфляційні процеси. Натомість Національний банк чи Кабмін замість того, щоб долати інфляцію механізмами державного регулювання, застосовують інструменти монетарної політики, які не мають нічого спільного з подоланням інфляції, оскільки у нас не монетарна інфляція, і підняття облікової ставки жодним чином на це не впливає.

У нас зростають тарифи і нарахування за житлово-комунальні послуги. У нас суттєво погіршується рівень життя в країні.

Натомість як реагує нинішня влада? Чому ми на сьогоднішній день абсолютно не сприймаємо той економічний і соціальний курс, який пропонується в країні? Тому що він суттєво погіршує рівень життя. Наприклад, нарахування за житлово-комунальні послуги. Якщо 2 роки назад у вересні місяці нарахування за комунальні послуги по країні були 4,5 млрд грн, майже 5, то у вересні цього року – 11. Тобто більш ніж удвічі зросли нарахування за житлово-комунальні послуги.

Чому ми на цьому акцентуємо увагу? Тому що, замість того, щоб змінювати економічний і соціальний курс, змінювати тарифну політику, бюджетну політику, ОП і особисто президент займаються політичними переслідуваннями лідерів опозиції. Фабрикуються кримінальні справи щодо Віктора Медведчука. Вводяться незаконні, неконституційні санкції, санкції, які згідно з чинним законодавством вводяться виключно проти громадян України, вводяться без рішення суду. Закриваються чотири незалежні інформаційні телеканали.

Всі ці кроки пов’язані виключно з одним - з тим, щоб замість того, щоб вирішувати нагальні соціально-економічні проблеми, і таким чином збільшувати свій політичний рейтинг, влада пресує лідерів опозиції. В тому числі переслідування здійснюється щодо інших народних депутатів – Тараса Козака, Іллі Киви, керівників регіональних відділень політичної партії ОПЗЖ.

Наша партія наполягає на тому, що нинішня влада має займатись не політичними переслідуваннями, а виключно тими нагальними економічними і соціальними питаннями, яких потребують сьогодні громадяни України. Врегульовувати питання як на макрорівні, як в монетарній політиці, так і загалом в тих соціально-економічних питаннях, які максимально приземлені до пересічних громадян України. Наполягаю на тому, що не політичним переслідуванням лідерів опозиції, а виключно врегулюванням питань, які стосуються життя всередині країни, в законний конституційний спосіб.

Олександр Колтунович

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.