Обшуки у Медведчука - ще один акт безпідставних незаконних репресій, помста і політична розправа з опозицією з боку влади

Артем Марчевський
Артем Марчевський

Керівник Молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя", генеральний продюсер телеканалу " 112 Україна"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук 112.ua

Сьогодні, 11 травня, влада України висунула підозру в держзраді Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку, а також проводять обшуки в офісі ОПЗЖ і вдома у Віктора Медведчука.

Про це пише Артем Марчевський на своїй сторінці в Facebook.

У довгому переліку неправомірних дій з боку уряду Зеленського проти лідера опозиції Віктора Медведчука і депутата Тараса Козака, таких як незаконне закриття телеканалів, персональні санкції, напади радикалів на офіси партії та іншого, сьогодні з’явилася нова сторінка.

Ще один акт безпідставних незаконних репресій, помста і політична розправа з боку влади з опозицією, яка набирає силу і яку підтримує народ України з кожним днем все більше на тлі злочинного нехтування владою інтересів українців.

У День Перемоги, 9 Травня, до всеукраїнського святкування, організованого партією "Опозиційна платформа – За життя", долучилася величезна кількість громадян України. Віктор Медведчук та інші члени партії вчергове продемонстрували тверду волю відстоювати свої ідеї та цінності, берегти пам'ять про Велику Вітчизняну війну і вшановувати її героїв. Чи подобається це уряду, який допускає марші тих, хто "зігує", на вулицях столиці України? Відповідь є очевидною.

Вчора влада переконалася, що ідеї та цінності "Опозиційної платформи – За життя" поділяє і підтримує велика частина українців. А сьогодні Віктору Медведчуку оголосили підозру в держзраді.

Усі попередні етапи репресій проти лідера партії ОПЗЖ Віктора Медведчука та його соратників так і не були обґрунтовані. Заборонені Конституцією санкції проти громадян України, закриття телеканалів Тараса Козака та інше - влада донині так і не надала жодного доказу правомірності таких дій.

Діяльність Віктора Медведчука як патріота і професійного політика розкриває непрофесіоналізм і продажність влади України, оголює свавілля і беззаконня, геноцид, яким влада піддає українців. Боротьба з інакомислячими є засобом для здобуття повного і безповоротного права безкарно творити беззаконня щодо населення України.

У ситуації, що склалася, молодіжне крило "Опозиційної платформи - За життя" приєднується до звернення партії "Опозиційної платформи – За життя" до народу України, до молоді, якій не байдужі сьогодення і майбутнє країни задля того, щоб зупинити беззаконня і повернути Україні статус правової суверенної держави. Влада повинна займатися не політичними розправами, а своїми прямими обов'язками.

Геноцид, пограбування українського народу, свавілля і репресії в нашій країні потрібно зупинити!

Артем Марчевський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.