Незаконне закриття опозиційних ЗМІ в Україні масово засудили профільні міжнародні організації, відомі політики та експерти зі світовим ім'ям

112ua.tv
112ua.tv

Найсвіжіші новини політики, економіки України і світу, інформація про надзвичайні та кримінальні події

Фото з відкритих джерел

Українська влада на чолі з президентом Зеленським веде жорстку боротьбу з неугодними засобами масової інформації, які не бояться говорити правду про провали чиновників і брехню, якою годує українців ця влада.

Зокрема, грубо порушивши принцип верховенства права, у позасудовому порядку (через рішення Ради національної безпеки та оборони, хоча позбавити ЗМІ ліценцій можна лише за рішенням суду) українська влада заборонила трансляцію трьох провідних інформаційних телевізійних каналів - "112 Україна", NewsOne и ZIK. За звичайним листом заступника голови СБУ та знову ж таки без суду влада злочинно вивела з ефіру телеканал "Перший Незалежний", який об’єднав журналістів трьох закритих каналів, припинивши його мовлення вже через годину після початку трансляції. Також через незаконне запровадження санкцій влада припинила роботу й загрожує повним знищенням виданням "Страна.uа" і "Шарий.net".

Співробітники незаконно закритих телеканалів і сайтів неодноразово проводили акції протесту й звертались із листами до президента США Джо Байдена, державного секретаря США Ентоні Блінкена, канцлера Німеччини Ангели Меркель, ООН, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Міжнародної правозахисної організації Freedom House та інших організацій з проханням звернути увагу на тотальну цензуру та загрозу свободі інформації в Україні.

Сьогодні дії української влади зазнають дедалі більшого засудження з боку провідних міжнародних правозахисних організацій, відомих політиків та експертів. Новини про закриття наших телеканалів було опубліковано в усіх провідних світових ЗМІ.

Повний текст статті читайте тут.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.