Наркокартелі замість влади, торгівля людьми та теракти: Топ найнебезпечніших міст, куди не варто їхати туристам

У Америці – боротьба банд, на Близькому Сході – релігій

ZIK
ZIK

Українське інтернет-видання

Наркотрафік у Мексиці Фото з відкритих джерел

Туризм – завжди цікаво. Це нагода дізнатися більше про історію інших країн, побачити архітектурні пам’ятки та просто отримати нові знайомства. Та, на жаль, їхати можна далеко не у всі куточки планети.

Подекуди мандрівникам дорога закрита. У цих місцях процвітає корупція, звичайну владу заміняють наркокартелі та просто чутно постріли та бомби. А статистика вбивств іще більше лякає. У які міста на Землі сьогодні краще не вирушати та чому саме, читайте далі у нашому матеріалі.

Сьюдад-Хуарез

Це місто на півночі Мексики. Розташоване на березі річки Ріо-Гранде. Засноване у 1659 році. Найбільше воно відоме надзвичайно високим рівнем криміналітету. Корумповані поліцейські та організована злочинність наркокартелів точно не роблять його безпечним для тисячі туристів, що приїжджають сюди.

Якщо вірити мексиканським неурядовим організаціям на 100 тисяч осіб тут припадає 191 вбивство. У 2009 році Сьюдад-Хуарез неофіційно визнали "криміногенною столицею світу". До цього часу було зафіксовано від 400 до 5000 масових вбивст переважно сексуального характеру. Чимало з них досі не є не розкритими.

Розслідування вбивств у місті Фото з відкритих джерел

Новини за темою: Туризм незвичайними місцями: Де побачити пам’ятники виделці, пальцю та акулам

Акапулько

Ще одне мексиканське місто. Розташоване у штаті Герреро та є найбільшим у ньому. Засноване ще у ХVI столітті. Це один із найстаріших і найпопулярніших курортів країни. Щороку сюди приїжджає чимало мандрівників. Сонце, білосніжні пляжі та розвинуте нічне життя дозволяють проводити незабутньо час.

Утім, власне Акапулько є одним із найнебезпечніших міст для туристів. У деяких районах досі помітна війна за наркотики. До того ж, тут оперують гангстери, кіллери та не лише. Результатом цієї діяльності стали 111 убивств на 100 000 чоловік. Навіть деякі власники бізнесу не можуть проводити власну діяльність, а тому платять злочинним угруповування за протекторат.

Акапулько Фото з відкритих джерел

Ріо-де-Жанейро

Це друге за величиною місто в Бразилії. Певний час воно було столицею країни. Його щороку відвідують мільйони туристів. Сьогодні Ріо-де-Жанейро є набагато безпечнішим, аніж декілька десятків років тому. Та організована злочинність тут досі панує. Відпустку в місті можна провести з користю.

Утім, не варто відвідувати фарвели – бразильський варіант нетрів. Вони розташовані на околицях міста. Будують їх з цегли, сміття та багатьох інших матеріалів. У них немає каналізації, а проблеми гігієни не вирішені. Крім того, усі жахливі злочини відбуваються у цих районах. Політичні акції також можуть бути доволі жорсткокими. Перед поїздкою потрібно обов’язково перевіряти оголошення на офіційних сайтах МЗС.

Ріо-де-Жанейро Фото з відкритих джерел

Новини за темою: Острів котів, криваві водоспади та паперові будинки: Топ-10 найцікавіших туристичних локацій світу, які варто побачити

Кабул

Це місто є столицею Ісламської Республіки Афганістан. Перші згадки про нього датуються ще ІІ століттям. Входить до списку найнебезпечніших міст світу вже не перший рік. Це зона конфліктів. Тут часто трапляються бомбардування та теракти. У 2021 році армія США покинула Афганістан і майже всю територію захопило радикальне ісламізоване угруповання сунітського напрямку.

Їхня ідеологія полягає у відновленні фундаменталістського деспотичного режиму в країні. На підконтрольних територіях знову ввели норми радикального шаріату. І їхнє дотримання суворо контролюється. Заборонено слухати музику, дивитися телебачення. Жінки не можуть покидати будинки без супроводу.

Автомобіль, з якого були випущені ракети в Кабулі Фото з відкритих джерел

Багдад

Це столиця Іраку. Розташована в центрі країни. Тут проживає 6,5 мільйонів мешканців. Це робить її другим найбільшим містом арабського регіону після Каїру. Найкраще Багдад описують три речі: бомбардування, вибухи та просто жорстокі акти насилля. Уже не перший рік він залишається небезпечним місцем для туристів. Ситуацію погіршують не лише атаки США, але й несподівані теракти представників Ісламської держави. Саме тому без належних причин сюди їхати не варто.

Результат бомбардувань у січні 2021 року Фото з відкритих джерел

Місто Гватемала

Гватемала – це країна в Центральній Америці. Її сусідами є Мексика, Беліз, Гондурас і Сальвадор. Омивається Карибським морем і Тихим океаном. Достатньо приваблива для туристів і має чимало пам’яток. Утім, у країні досі панують проблеми з наркотиками, торгівлею людьми та зброєю, а також грабіжем на вулицях. Якщо ви подорожуєте у Гватемалу, краще оминати її столицю. Можна зоставатися у безпечніших регіонах.

Місто Гватемала Фото з відкритих джерел

Новини за темою: Острів примар, шпигунські музеї та експерименти над прибульцями: Топ місць, куди не можна потрапити туристам

Каракас

Це столиця Венесуели. Водночас вона є одним із найнебезпечніших міст у світі для туристів. У зв’язку з несприятливим економічним і політичним середовищами вулиці досі охоплює насильство. Крадіжки, пограбування, викрадення людей – досить звичне для населення. На 100 тисяч осіб тут припадає 111 вбивств. Коли наступає темна пора доби, на вулицях проїжджають лише поодинокі авто. Криміногенна ситуація в інших містах схожа – на це впливає глибока фінансова криза в країні.

Каракас Фото з відкритих джерел

Сан-Педро-Сула

Це найбільше місто Гондурасу після Тегусігальпи. Певний час воно вважалося найнебезпечнішим пунктом на планеті. У деякі роки рівень вбивств тут на 100 тисяч сягав 169 осіб за рік. Ситуація дещо змінилася. Утім, у 2019 році Сан-Педро-Сула досі залишилося в списку 50 міст із найвищим рівнем убивств. Найбільшою проблемою навіть сьогодні є незаконна торгівля зброєю.

Банди Сан-Педро-Сула Фото з відкритих джерел

Кейптаун

Друге за чисельністю місто Південно-Африканської Республіки. Сюди вирушає чимало туристів. У 2010 році воно потрапило у двадцятку найгарніших міст у світі. Та не все так просто. Тут активно діють гангстери. Більшість злочинів зазвичай пов’язані з наркотиками та іншими бандами. Вночі ходити одному не можна. Подорож сюди може загрожувати вашому життю.

Кейптаун Фото з відкритих джерел

Наостанок, варто оминати мексиканські Тіхуану та Уруапан.

Оригінал - на сайті zikua.tv.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.