На порозі віртуального Всесвіту, або Як зміниться світ, якщо COVID-19 - надовго?

Анатолій Амелін
Анатолій Амелін

Співзасновник і директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future

Техногіганти активно працюють над створенням віртуального всесвіту з відкритих джерел

Ви вже знаєте, як зміниться ваше життя, якщо це все надовго? Якщо після штаму "Delta", будуть "Epsilon", "Zeta", і кожен більш заразний і небезпечний, ніж попередній?

Про це пише Анатолій Амелін на своїй сторінці в Facebook.

Коли вакцинацію будуть вимагати не просто кожні шість місяців, а частіше, причому від різних штамів - різні вакцини, але жодна так і не дасть вам гарантії. Уряди, муніципалітети будуть вводити все більш жорсткі обмежувальні заходи:

  • подорожувати не можна;
  • в ресторани не можна;
  • більше трьох збиратися не можна;
  • робота, де можлива - віддалено;
  • в транспорті тільки за спецперепустками, що видаються урядом важливим категоріям населення;
  • соціальна дистанція, вакцинація, QR-коди завжди і скрізь.

Офіси, вулиці, магазини, ресторани закриті, порожні. Рівень депресії зашкалює. Смертність, викликана емоційними станами, депресіями, побутовими конфліктами, б'є рекорди. Економіка валиться, виробництво падає, як і споживання. Новий одяг не потрібен, розваги заборонені. Доходи людей скорочуються, світ стрімко змінюється до невпізнання.

Але не поспішайте впадати у відчай! Натомість ви отримаєте нове життя - віртуальне.

Техногіганти цього світу вже сьогодні активно працюють над створенням віртуального всесвіту. І вам більше не потрібно виходити з дому, щоб побачити і відчути світ. Пам’ятаєте фільми "Матриця", "Сурогати" або "Аватар"?

Тільки уявіть сьогодні 2028 рік. Ви одягаєте віртуальні окуляри від Facebook і занурюєтеся в новий світ. Всі відчуття абсолютно реальні, адже вони створюються безпосередньо вашим мозком, на який впливають імпланти від Neuro Link - запахи, звуки, дотики.

Новини за темою: Космос, мистецтво та динозаври: Найцікавіші музеї світу, які можна відвідати онлайн

Все реально! Ви занурюєтеся в новий світ, який вибираєте самі. Це можуть бути мангрові ліси Амазонки, Нью-Йорк у кращі його роки, де слухаєте в барі концерт Сінатри, або далекий космос.

Там спілкуєтеся, знайомитеся, працюєте. Ви проводите час у віртуальному офісі, п'єте каву, відчуваючи її аромат і смак. Вивчаєте мови, займаєтеся спортом і навіть сексом. Ця нова реальність управляється техногігантами, які почали її розроблення в далекому вже 2021 році, - Apple, Google, Amazon і Microsoft, Facebook. Сукупна кількість їхніх клієнтів сьогодні вже перевищує 7 млрд осіб з кожного куточка Землі.

Вони контролюють інформацію про кожного з вас, спосіб життя, контакти, характер, здібності і навіть ваші найпотаємніші секрети. Їхня капіталізація вже сьогодні більше, ніж ВВП Японії, третьої економіки світу.

Їхній вплив нескінченний, і вони впливають на політику країн-гегемонів, підтримуючи правлячі партії та допомагаючи їм формувати політику.

Вони сьогодні контролюють глобальні інформаційні потоки, а разом з цим і весь фізичний світ. Але разом з цим вони створюють свій власний віртуальний світ, в якому скоро будете ви і ваше життя.

Новини за темою: Віртуальні тури Україною: Куди можна поїхати і що подивитися, не встаючи з ліжка

Тільки уявіть, як зміниться світ. Хвороби практично переможені. Війни і конфлікти сходять нанівець. Екологія відновлюється. Населення планети стрімко скорочується. Класичні сімейні канони зруйновані. Народжуваність близька до нуля.

Зате вузьке коло еліт, які володіють техногігантами, насолоджуються зачищеною від паразитів планетою з відновленою екосистемою.

Тепер і ви живіть з цим!

Анатолій Амелін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.