Москаль: Сьогодні немає такого указу або рішення РНБО, яке видає Зеленський і яке не суперечить законам і Конституції України

Геннадій Москаль
Геннадій Москаль

Екс-голова Закарпатської ОДА

Геннадій Москаль Фото з відкритих джерел

Геннадій Москаль прокоментував інформацію про призначення народного депутата від ОПЗЖ Рената Кузьміна на посаду генпрокурора після позачергових виборів до Верховної Ради

Прокоментуйте, будь ласка, інформацію про можливе призначення Рената Кузьміна генпрокурором.

Якщо "Опозиційна платформа - За життя" дійсно переможе, іншої кандидатури я не бачу, хоча коли він очолював слідство по Тимошенко і по Луценку, ми були по різні сторони барикад.

Сьогодні буде засідання РНБО. Зеленський точно щось підпише собі, у певний том якоїсь кримінальної справи?

РНБО вже підпадає під ознаки дії статті 255 - створення злочинної організації. Уже вони мають на чолі із Зеленським розділ про посадові злочини Кримінального кодексу України. Ну я вже не знаю, куди далі. І щось Верховний суд загальмувався, не виявляє рішучості, як у інших справах. Сьогодні немає такого указу або рішення РНБО, яке видає Зеленський, яке не суперечить законам і Конституції України.

Як ви ставитеся до законопроекту та можливості у Кабміні формувати списки терористів і критеріїв щодо того, хто може у той реєстр терористів потрапити?

Дурості вже немає меж у нашої влади, у нашого президента. Значить, РНБО що хоче, те й може сьогодні зробити, але я думаю, час розплати прийде, і якщо переможе "Опозиційна платформа - За життя", я побажав би Ренату Равелійовичу так само сміливо діяти, як він діяв раніше.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.