Медведчук сьогодні показав усім, що не боїться політичних переслідувань

Олександр Потьомкін
Олександр Потьомкін

Громадський діяч

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук 112.ua

Про це пише Олександр Потьомкін на своїй сторінці в Facebook.

Віктор Медведчук сьогодні в черговий раз довів, що є більшим державником, аніж президент Володимир Зеленський. Він відвідав Офіс Генпрокурора і ознайомився з "підозрою", про яку вчора на брифінгу говорила Венедіктова. Цим вчинком він закрив роти представникам влади, які відверто чекали, що опозиційний політик зламається і поїде з країни. Можливо, на це пішов би хтось інший, але не Медведчук. Він відкрито заявив, що не покине Україну і буде продовжувати боротися за справедливість і робити все для блага українців. А зробив він, на відміну від Зеленського, чимало.

Медведчук першим домовився для своєї країни про постачання якісної вакцини "Супутник V". Саме тієї, за якою зараз стоять у черзі всі прогресивні країни, а деякі держави заявляють, що перемогли завдяки "Супутнику V" цей вірус! А Медведчук свого часу домовився не тільки про постачання життєво важливого препарату, але і про передачу технологій для виробництва вакцини в Україні. Вже у квітні в країні могла б початися вакцинація населення, і нові захворювання, смерті від коронавірусу можна було б зупинити. Але Зеленському, на відміну від Медведчука, не вистачило ні сміливості, ні мужності прийняти виважене державне рішення на користь "Супутника V". У підсумку країна продовжує сидіти на перманентному локдауні, і вже скоро, за прогнозами МОЗ, нас чекає нова хвиля епідемії.

Медведчуку, на відміну від Зеленського, вистачило сміливості розробити такий мирний план по Донбасу, який схвалили абсолютно всі учасники переговорного процесу, включаючи Москву, Париж, Берлін і навіть Луганськ з Донецьком. А президент зважився лише на те, щоб завести переговори в абсолютно глухий кут.

Медведчуку вистачило сміливості, щоб вести складні переговори з представниками ОРДЛО і звільнити з полону півтори тисячі українців! А Зеленський наважився лише заблокувати передачу чотирьох українок, які роками чекають свого звільнення.

Медведчук, як людина, що піклується про свою націю, провів прямі переговори з Росією і домовився про знижку на газ, яка дозволить істотно знизити тарифи для кінцевого споживача. А Зеленський бігає від Путіна по всьому світу, призначаючи зустрічі то в одній точці планети, то в іншій.

І, нарешті, Медведчук сміливо і відкрито зустрів усі звинувачення, які на швидку руку сфабрикували проти нього в ОГП і СБУ за вказівкою влади. Він проявив справжню мужність, знаючи, що його можуть заарештувати без суду і слідства, але все одно особисто прийшов в Офіс Генпрокурора, і ознайомився з тими фантазіями силовиків, які написані в "підозрі". Цікаво, як повів би себе Зеленський, якби він опинився на місці Медведчука? У цьому випадку він, швидше за все, шукав би притулку в іншій країні. Ось тільки хто захотів би прийняти людину, яка примудрилася за кілька років перетворити країну на жебрачку, яка то ходить по світу з простягнутою рукою, то підбирає за іншими залишки вакцин від коронавірусу, в якості яких сумніваються навіть самі виробники? Питання, звичайно ж, риторичне.

І якщо Зеленський думає, що та репресивна машина, яка була запущена особисто ним проти незалежних ЗМІ та опозиційних політиків, допоможе йому втриматися при владі - він глибоко помиляється. Людей можна обдурити одного разу, нахабно і цинічно використавши їхні найзаповітніші мрії. Але двічі обдурити не вдасться. Як мінімум, соціологічні опитування показують, що ніякими красивими "відосиками", ніякими обіцянками людей повернути не вдасться. Вони вірять тим, хто робить реальні справи. Вони вірять Медведчуку й опозиції.

Олександр Потьомкін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.