Медведчук на три голови вище всієї цієї "зеленої еліти", яка намагається його посадити. Коли він створював Конституцію, Зеленський ще пішки під стіл ходив

Юрій Лукашин
Юрій Лукашин

Журналіст

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Про це пише Юрій Лукашин у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Деградація "зеленої" прокуратури, що стала логічним наслідком руйнування всієї правової системи України руками Зе-команди, очевидно, виходить на фінішну пряму.

з відкритих джерел

На фотоколажі - вічна булгаківська історія. Неначе і про цих теж написав великий киянин майже 100 років тому. Не дарма Булгаков у нас зараз мало не на межі заборони. Принаймні, як відомо, в Україну вже забороняли завозити книги "Майстер і Маргарита", видані в одному з російських видавництв. Востаннє - на початку цього року. Привід там не такий важливий, головне - сам факт! Але воно і зрозуміло. Адже багато його сюжетів в нинішній час правового нігілізму ніби повторюються знову і знову прямо на наших очах. Для повноти картини (або завершення, так би мовити, гештальту), напевно, пора вже на якомусь РНБО підняти питання ребром! І оголосити, нарешті, Михайла Опанасовича ворогом народу. А теми та ідеї його романів - загрозливими основам національної безпеки і які грубо порочать кришталеву репутацію нині керівних несунів демократії та інших євроцінностей.

Тут на "Першому Незалежному" транслювали повну версію засідання Печерського суду, де сьогодні обирали запобіжний захід Віктору Медведчуку за новою серією звинувачень. Не вдаючись у юридичні нюанси, звернув увагу на один епізод.

Медведчук без папірця, по пам'яті цитує назви законів України і номери статей Кримінального процесуального кодексу, наводить точні дати та інші дані. Простий момент, а який показовий. А можете собі уявити Зеленського, Стефанчука або ще когось із "зелених", хто міг би по пам'яті оперувати такою кількістю цифр, дат і статей законодавства? Хто б міг вибудувати таку аргументацію - з відсиланнями до міжнародного права, до законодавства України і т. д. Ось і я ні.

Очевидно, що Медведчук на три голови вище всієї цієї "зеленої" еліти, яка намагається його посадити.

Так, і багато юристів вже заявили, що, з точки зору кримінального права, звинувачення на адресу Медведчука є абсурдними.

Додам: сьогодні прокурорські пред'явили в суді нові "докази" - це якісь роздруківки, де записані нібито розмови Медведчука з різними людьми в 2014 році. Тобто якісь невідомі папірці, які вони самі ж і надрукували - і ось це і є їхні докази?!

Так, на довершення всього, вони ще й зачитували вголос ці зразки "прокурорської творчості". Оцініть рівень деградації "зеленої" прокуратури! І ось так ось у них все...

А взагалі, враховуючи те, наскільки все-таки величезний внесок Медведчука як старожила української політики, становлення правової системи України, а отже, і всієї її державності (поки Зеленський з Бакановим і Ко в буквальному сенсі ще під стіл пішки ходили в своєму Кривому Розі, Медведчук вже запускав першу масштабну судово-правову реформу в Україні, взяв участь у розробці самої Конституції, а пізніше став віце-спікером Верховної Ради), весь цей наїзд на нього з боку Зе-команди з потішними претензіями та доказами у держзраді ну просто до болю нагадує претензії і підозрілість Швондера до "класово чужого елементу" професора Преображенського. А всі однодумці і оточення Швондера, всі "класово близькі" ідеалам революції, як ніби слідом за булгаковським героєм, зараз підкрикують:

- Абир-абирвалг! Москвошвея!
- В чергу, в чергу, су@іни діти!
- Я на колчаківських фронтах поранений!
- Ось все у вас як на параді. Серветку - туди, краватку - сюди, так "вибачте", так "будь ласка - мерсі", а так, щоб по-справжньому, - це ні. Мучите самі себе, як при царському режимі!
- Листування Енгельса з цим... як його, диявола... Каутським! Та не згоден я! З обома!
- У театр я не піду... Та дуракаваляння... розмовляють, розмовляють... контрреволюція одна!

Юрій Лукашин

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.