Медведчук на суді вкотре довів, що він - великий державний діяч, а команда Зеленського - повні профани

Олександр Кальченко
Олександр Кальченко

Журналіст

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

12 жовтня відбувся суд у черговій справі проти лідера опозиції Віктора Медведчука, яку безуспішно "шиють" прокурори-вишивальниці за вказівкою Банкової. Але "полотно", тобто докази, настільки старі, що справа тріщить по швах, і всі звинувачення Медведчук під час свого виступу з блиском розгромив. Йому легко вдалося довести, що він діяв, в першу чергу, в інтересах своєї держави і нації.

Загалом можна тільки захоплюватися тією стійкістю, яку демонструє лідер опозиції, примудряючись не просто не зламатися під колосальним пресингом Банкової, а й майстерно відбивати всі звинувачення. Для цього, напевно, потрібно щиро любити свій народ й вірити в свою правоту і продовжувати гнути свою лінію, незважаючи ні на що.

Але ж Медведчук міг, як і багато інших політиків, покинути Україну. На це, власне, і розраховував президент Зеленський зі своєю командою, коли вводив санкції проти опозиціонера. Однак Медведчук, незважаючи на загрозу арешту, продовжив свою діяльність. І це є яскравою демонстрацією тієї сили духу, яка є у великого державного діяча. Це відчули навіть судді, яким було соромно дивитися в очі людині, яка винна тільки в тому, що щиро допомагала своєму народу.

На відміну від Медведчука, президент Зеленський продовжує демонструвати хіба що чергову серію серіалу про свої провали на посаді глави держави. Мабуть, вперше в історії незалежної країни ми опинилися перед обличчям реальної загрози замерзнути взимку, а в перспективі - померти від голоду. Газу - немає, газові сховища порожні, і влада молиться на наближення локдауну, щоб закрити все що можна з метою економії залишків блакитного палива. Це означає, що мільйони українців знову вимушено сидітимуть без роботи і як наслідок - без заробітної плати, в повних злиднях.

Єдине, чим може похвалитися Зеленський зі своїми "слугами" - процвітаючою корупцією, офшорами і незаконним збагаченням за рахунок нас з вами. Та, мабуть, і повним провалом у питанні встановлення миру на Донбасі. Переговори фактично заморожені, тисячі українців сидять в ОРДЛО, безуспішно сподіваючись на звільнення. Ви пам'ятаєте, коли був останній обмін? Так отож. Але ж він міг відбутися ще в січні, коли влада ОРДЛО готова була віддати чотирьох українок. Але Зеленський показав, наскільки йому цінні свої ж співгромадяни, відмовившись від обміну, адже про нього домовився Медведчук.

Ось і думайте, хто очолює нашу країну, а хто реально піклується про своїх людей, незважаючи на санкції і тотальний пресинг з боку влади.

Олександр Кальченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.