Медведчук як справжній політик відстоює свої переконання, на відміну від тих, хто навіть суд перетворює на клоунаду

Кирило Кіквідзе
Кирило Кіквідзе

Блогер

з відкритих джерел

Про це пише Кирило Кіквідзе у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Лідер української опозиції Віктор Медведчук вже неодноразово доводив усім, що він людина честі, яка навіть у найважчих ситуаціях поводиться гідно, як справжній великий державник. Він завжди з великою гідністю відстоює свої переконання, хоч у парламенті, хоч у суді, на відміну від багатьох, так званих, "політичних діячів", які у спробі зберегти свою дупу перетворювалися на клоунів, а судові засідання - на фарс.

Згадайте, як тільки щодо когось із чиновників найвищого рангу справа доходила до суду - як відразу їм ставили "страшний діагноз", з чи не смертельним наслідком. Одним із перших таких "циркачів" був Микола Рудьковський, який приїжджав на засідання суду в інвалідному візку через "протрузію дисків". Поруч із ним у клітці невідлучно чергував лікар. А через рік він з успіхом танцював на Віденському балу у столиці.

А ректор університету Державної податкової служби Петро Мельник? У нього за вельми вдалим для нього збігом обставин просто в суді стався серцевий напад, який, втім, не завадив йому через кілька днів втекти з-під домашнього арешту.

Взагалі практично у всіх політиків у суді різко починало "хапати" то тиск, то серце. Тому ж Геннадію Корбану, екс-заступнику голови Дніпропетровської ОДА, просто в залі суду ставили крапельницю! А екс-голова Державної фіскальної служби Роман Насіров і зовсім не посоромився лежати в суді на ношах під скромною лікарняною ковдрою у клітинку.

Ну і, звісно, "вишенька на торті" - це черевички з 10-сантиметровими підборами Юлії Тимошенко, в яких вона виступала на Майдані, сидячи в інвалідному візку, оскільки на той момент нібито мала серйозні проблеми з хребтом і пересувалася на милицях.

Все це свідчить тільки про одне: у спробі врятувати свої дупи ці товариші готові на все: ганьбитися у суді, кататися в інвалідних візках, пускати слину, зображати всі мислимі та немислимі діагнози, при цьому за лаштунками виторговуючи своє звільнення або пом'якшення покарання.

І тільки Медведчук, на відміну від цього "цирку", поводиться як справжній політик. А знаєте чому? Тому що його сила - у правді. І тому він обов'язково здобуде перемогу.

Тож думай-те, хто дійсно відстоює свої переконання, а хто готовий продати рідних, душу і свої обіцянки в обмін на звільнення.

Кирило Кіквідзе

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.