Медведчук домовився з Росією про ціну на газ в 175 доларів, а Зеленський купуватиме в Європі по 900

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Прийшла осінь, а з нею і всі розмови про те, як нам пройти опалювальний період. У деяких містах влада відверто заявляє, що не потягнуть драконівських цін на газ, а тому українці ризикують залишитися з холодними батареями. І тут вкотре хочеться згадати недалекоглядність або навіть злочинну щодо власних громадян бездіяльність Зеленського, який з глузуванням проігнорував домовленості, яких досяг з Росією лідер опозиції Віктор Медведчук про знижку на газ при його прямих закупівлях у Росії. Якби Зеленський не йшов на поводі у зовнішнього управління, а прислухався до здорового глузду, ми б зараз купували газ у "Газпрому" по 175 доларів за тисячу кубометрів.

Але Зеленський і здоровий глузд - це взаємовиключні речі, а тому цієї зими Україна купуватиме газ в Європі по 900 або навіть 1000 доларів. І вже цієї зими українці відчують, чого їм коштуватиме недалекоглядна політика Зеленського. Відчують, коли побачать захмарні платіжки за опалення. Коли водоканали піднімуть вартість гарячої води. Коли подорожчають товари на полицях магазинів, на виробництво яких потрібен газ. Я абсолютно не уявляю, як пенсіонери зможуть оплачувати ці платіжки. При цьому цілком зрозуміло, що значний відсоток працюючих українців опустяться до межі бідності і будуть витрачати всі заробітки на їжу й оплату тарифів. Тобто більшість наших співгромадян будуть не жити, а виживати. І ось тоді дійсно прийде кінець епохи бідності. Настане епоха тотальних злиднів.

Чому Медведчук може думати наперед і передбачати такі події, а влада, у якої і ресурс, і сотні радників, і всі можливості, не може? Питання риторичне, хоча відповідь на нього можна знайти. Тому що наша влада не думає про українців – вона лише обслуговує інтереси зовнішнього управління, тримається за крісла і за можливість розкрадати національні багатства. Той же Медведчук багато років стоїть на своїх переконаннях і не змінює їх. Політик відстоює економічні інтереси держави і українців у першу чергу. Медведчук турбується про те, де Україна продаватиме свою продукцію, скільки платитиме за газ, яким чином створюватиме робочі місця, де братиме гроші на виплату пенсій і т.д. На всі ці виклики у лідера опозиції є свої напрацювання, а за деякими – вже укладені домовленості. Як про вищезгадану знижку на газ із "Газпромом". Але ж ще були домовленості про зняття російських санкцій з українських підприємств, про виробництво вакцини в Україні. Це демонструє, хто в українській політиці тільки говорить, а хто робить акцент на конкретних справах.

Якби не хворі політичні амбіції Зеленського, Україна вже почала б вибиратися з ями. Але президент ігнорує будь-які здорові пропозиції опозиції, замість цього пригнічує політичну конкуренцію і відкриває кримінальні справи проти своїх опонентів. Ну що ж, скільки справ не відкривай, а газ від цього не подешевшає. І платіжки не зменшаться. І ким тепер виглядає Зеленський на цьому тлі?

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.