Марчевський: 2020 – рік розчарувань?

Артем Марчевський
Артем Марчевський

Керівник Молодіжного крила партії "Опозиційна платформа - За життя", генеральний продюсер телеканалу " 112 Україна"

Артем Марчевський Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський звернувся до прихильників політичної сили та підбив підсумки 2020-го року.

"2020-й – рік розчарувань?

Говорячи про рік, що минає, відразу приходить в голову найбанальніше – він був важким, для когось трагічним…

У політичному сенсі – це був рік великих розчарувань. А якщо вже зовсім високопарно: це був рік краху наших великих надій. Сподівань на швидке встановлення миру, надій на поліпшення життя... Якщо для високих чиновників та інших членів наглядових рад поліпшення настало, то для багатьох українців якість життя погіршилася.

Нехай і з запізненням, але я вітаю пару Зеленських, яка в році, що минає, справила новосілля, переїхавши в резиденцію площею майже 2500 кв. метрів... значить, все-таки в країні комусь жити стало краще. Звичайно, за ті офіційно витрачені на ремонт "держдачі" 3,5 мільйона гривень можна було обладнати не одну сотню точок роздачі кисню в ковід-відділеннях, але, як сказала дружина героя фільму "Діамантова рука", – шуба почекає…

2019-й, як ви пам'ятаєте, закінчувався підписанням документа "нормандською четвіркою" в Парижі, в якому закріплювалося інтегрування "формули Штайнмаєра" в українське законодавство, визнавалися непорушними Мінські угоди, і до кінця року повинно було бути встановлено повне припинення вогню. Але люди продовжували гинути... а Зеленський, не дочекавшись, поки висохне чорнило на його підписі, заговорив про неможливість виконання всього того, що він особисто підписав. Став розповідати про "дедлайн" і "плані Б".

У якомусь сьогодні незрозумілому пориві, восени минулого року наш гарант запевнив країну, що "на 50%" будуть знижені тарифи, які потім більш ніж на цю цифру зросли. А до нового 2021-го року влада приготувала вже нове рекордне підвищення…

Мабуть, випробовує терпіння народу на міцність.

Народ поки відповів своїм подарунком для "слуг" і їх лідера: рейтинги влади полетіли вниз. І вперше "слуги народу" поступилися лідерством у рейтингу популярності. І те, що сьогодні їх очолила партія "Опозиційна платформа – За життя!", я особисто сприймаю, як високу довіру до нашої політсили. Як шанс для України перейти до реальних реформ і реальних змін на краще.

На жаль, вже зрозуміло, що при нинішньому режимі сподіватися хоча б на стабілізацію в країні не можна. Багатомільярдні запозичення дозволяють владі жити безбідно, а борги держави безжально перекладаються на плечі простих громадян. Гірше того, вже через місяць в Білий дім зайде та сама команда, яка підготувала, профінансувала та організувала в Україні "Революцію Гідності", організувала війну і розкол країни. У разі реальної ескалації конфлікту між США і Росією – доля України, яку Захід бачить як головний плацдарм – буде ще більш сумна…

Звичайно, в році, що минає, у кожного з нас були свої радості та перемоги. Наші близькі та друзі, які вже одним фактом свого існування роблять нас щасливими. І я за це їм безмежно вдячний.

Дуже хочеться, щоб у всіх – все і завжди було добре", – підкреслив Марчевський.

Артем Марчевський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.