Лукавість Зеленського: Таємно просить ОРДЛО постачати до України вугілля, а на публіку судить Медведчука за аналогічні домовленості

Сергій Годний
Сергій Годний

Кандидат політичних наук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Президент Володимир Зеленський записав відео про два "гарячі" питання порядку денного - пандемію коронавірусу та енергетичну кризу

Про це пише Сергій Годний у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Цей улюблений вид комунікації президента з українцями цікавий тим, що є яскравим прикладом подвійної політики "зеленої" влади.

Точніше, за словами Зеленського, ніякої енергетичної кризи немає, а є дезінформація, яку розганяють "деякі брехливі канали". Так, Зеленський заявив, що кризи немає – і одразу сам себе спростував, тому що, виявляється, є "брак вугілля". Точніше, нестачі немає - а є "виклик нестачі вугілля", але держава його "успішно долає". І ось так от у них усе - з подвійним дном.

"Браку не буде - крім нашого українського вугілля, буде 7 кораблів Panamax, які вже прямують і прибудуть в українські порти найближчим часом". ЗМІ вже уточнили, що 5 із 7 кораблів зафрахтовано ДТЕК Ріната Ахметова – тобто олігарх знову заробить на нас з вами.

Але найголовніше - Зеленський привселюдно заявив, що ми не будемо купувати вугілля у сепаратистів. "Ми не купуємо вугілля у сепаратистів".

А як же гасло "Україна єдина"? А як же мінські угоди, де є пункт № 8 про повне відновлення соціально-економічних зв'язків? А як же слова самого Зеленського у 2014 році, коли він приїжджав на Донбас і говорив, що "Росія і Україна – дійсно братні народи"?!

Відео Зеленського - це яскравий приклад лукавості нинішньої влади. Хоча чому тільки нинішньої? Лукавість - це відмінна риса режиму Порошенка. Тому це відео вкотре підтверджує, що Зеленський – це просто "Порошенко № 2".

Про лукавість. "Ми не будемо купувати вугілля у сепаратистів". І, як ми розуміємо, мінські угоди теж виконувати не будемо. А як же "треба просто перестати стріляти"?

На публіку говоримо, що "не будемо купувати вугілля". А насправді через Тристоронню контактну групу пропонуємо самопроголошеній "ЛНР" обговорити питання закупівлі вугілля та електрики на непідконтрольній території. Знову подвійна гра.

Насправді пропонуємо купувати вугілля та електроенергію на непідконтрольному Донбасі. А на публіку звинувачуємо в державній зраді Віктора Медведчука, закидаючи йому, ніби він організував закупівлі енергоресурсів у 2015 році, щоб врятувати Україну від замерзання. Знову подвійні стандарти й лукавість.

Хлопці, енергетична криза вже б'є граблями по голові. Поки Зеленський записує відео, де говорить, що енергетичної кризи немає, але водночас влада його "успішно долає", прем'єр-міністр Денис Шмигаль дає команду таємно готувати і розсилати графіки віялового відключення електрики по регіонах України. Якщо ви збираєтеся купувати вугілля на Донбасі, тоді не смішіть людей та анулюйте звинувачення проти Медведчука. А якщо Донбас – це Україна, тоді тим паче які можуть бути звинувачення через закупівлю українського вугілля в українських підприємств і на території України у 2015 році.

Взагалі влада поводиться як у тому класичному анекдоті про лицемірну поведінку. Ви або хрестик зніміть, або... Ну, ви зрозуміли!

Сергій Годний

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.