Кузьмін: Судове засідання з розгляду апеляції Медведчука в п'ятницю може не відбутися

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Фото з відкритих джерел

Оригінал - на сторінці Рената Кузьміна в Facebook

На жаль, судове засідання з розгляду апеляції Медведчука в п'ятницю може не відбутися.
 
Причина? Суддя, який виніс 13-го травня ухвалу про домашній арешт, досі не оголосив її повного тексту. Призначене для оголошення повного тексту судове засідання сьогодні не відбулося. А поки не буде повного тексту - не буде розглянута й апеляція.
 
На що слід звернути увагу. Жоден із прокурорів сьогодні до суду не з'явився, мабуть, знаючи, що оголошення судового рішення сьогодні не буде. Це дуже схоже на змову чинної влади, прокуратури і суду з метою "утримати" незаконний домашній арешт. Судіть самі: суддя таким нехитрим способом може тягнути оголошення свого ж рішення, тим самим блокуючи розгляд апеляції, аж до 9 липня, тобто до появи нової ухвали суду, тепер уже про продовження терміну домашнього арешту. А в цьому випадку розгляд апеляції втрачає будь-який сенс.
 
Підлий і цинічний прийом процесуального шахрайства, можливий тільки в такій тоталітарній державі, як Україна, де закони виписані виключно для обслуговування правлячого режиму.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.