Кузьмін: Прокуратура відкрила справу щодо торгівлі вугіллям і проти Порошенка, але арешт просять лише для Медведчука. Що за цирк?

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Як думаєте, чому Венедіктова і Баканов на своїй феєричній п'ятничній прес-конференції так пафосно розповідали про порушену кримінальну справу проти Медведчука, але жодним словом не обмовилися про те, що справу зареєстрували і проти Порошенка теж? І чому Порошенку не пред'явлено таку ж підозру, як і Медведчуку, якщо, на думку Генпрокуратури, вони діяли спільно?

Чому Порошенку не обрано запобіжний захід і чому прокуратура не вимагає для нього арешту або такої ж божевільної, як і для Медведчука, застави в мільярд? І чому в підозрі Медведчуку зазначено, що він нібито скоїв якийсь злочин у змові з якимось невстановленим слідством "українським високопосадовцем", якщо справу порушили проти конкретного Порошенка? Що це за цирк? Як таке взагалі можливо?

Я б і сам у це не повірив, якби хтось розповів, але довелося вірити: ось виписка з ЄРДР, підписана генпрокурором Венедіктовою. Ніякої помилки. Все точно. Як думаєте, Зеленський знає, що тут взагалі відбувається і що це таке було?

з відкритих джерел

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.