Кузьмін про незаконне продовження Медведчуку домашнього арешту: Його судять для залякування інакодумців, тих, хто проти безглуздої кривавої війни на Донбасі

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Щойно за наказом Офісу президента суддя Печерського суду Волкова за відсутності будь-яких законних підстав продовжила цілодобовий домашній арешт Медведчуку. Стало цілком очевидно, що цей судовий процес зовсім не юридичний, а політичний. Медведчука судять як символ. Символ опору чинному режиму.

І судять його для залякування інакодумців, всіх, хто проти перетворення України на "анти-Росію", всіх, хто проти безглуздої кривавої війни на Донбасі, хто проти використання території України як поля бою і в інтересах західних шахраїв, для залякування всіх, хто не згоден з людиноненависницькою політикою чинної української влади. Його судять за зв'язки з Росією. Державна пропаганда нав'язує суспільству думку про те, що влада, виконуючи волю народу, судить "зрадника Батьківщини".

Насправді ж все навпаки: це зрадники Батьківщини судять майбутнє нової небандерівської України. І справа тут зовсім не в персоні Медведчука. Справа в іншому. Засудять його - засудять сенс існування України як суверенної і незалежної держави, і тоді Україна остаточно перетвориться на якусь "Малопольщу". Сьогодні всім потрібно об'єднатися заради майбутнього нашої країни. Зупинимо свавілля - зупинимо знищення української державності. Удачі Вам, Вікторе Володимировичу!

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.