Кузьмін: Медведчук діяв за дорученням президента Порошенка і голови СБУ, будучи бізнесменом, а не державним чиновником

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Про це пише Ренат Кузьмін на своїй сторінці в Facebook.

Покажіть хто-небудь Венедіктовій і Баканову цей документ. І ще їхнім неадекватним прокурорам і слідчим теж покажіть. Нехай прозріють і побачать, що в січні 2015 року голова СБУ Наливайченко своїм письмовим розпорядженням призначив Медведчука офіційним представником України з гуманітарних питань у Донецькій і Луганській областях в межах ТКГ з урегулювання конфлікту.

з відкритих джерел

Ось він в інтересах України і займався гуманітарними питаннями, такими як, наприклад, надання допомоги українським підприємствам у закупівлях вугілля або в постачаннях електроенергії.

То який тоді злочин він скоїв, допомагаючи, підкреслюю, українським підприємствам за дорученням української влади? Для тих, хто міркує не швидко, пояснюю: діяв Медведчук за дорученням президента Порошенка і розпорядженням голови СБУ, будучи при цьому бізнесменом, а не державним чиновником.

Яка державна зрада? Яке фінансування тероризму? Який арешт? Яка застава в мільярд гривень? З глузду з'їхали?

Ренат Кузьмін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.