Кузьмін: ГНЕУ Ради постановило, що законопроект Зеленського про олігархів антиконституційний

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін 112ua.tv
Оригінал розміщений на сторінці Рената Кузьміна у Facebook.
 
Спеціально до Дня Конституції публікую висновок Головного науково-експертного управління Ради про неконституційність президентського законопроекту про олігархів.

Рекомендую його для вивчення суддям Верховного суду і окружного адмінсуду Києва, які розглядають справу про скасування указів Зеленського про накладення санкцій на громадян України і на опозиційні телеканали. Висновків у цьому експертному висновку три:

1. Президент України може діяти тільки лише в рамках повноважень, прямо передбачених для нього Конституцією України.

2. Конституція України не наділяє Президента правом вводити щодо громадян України будь-які санкції, в т. ч. економічні.

3. Президентський законопроект про наділення самого себе правом накладати на громадян України санкції - неконституційний, тому що суперечить не тільки Конституції, але кільком прийнятим раніше рішенням Конституційного Суду.

Що це означає? А це означає, що будь-які санкції, які Зеленський хоче накладати на нас з вами є апріорі незаконними, неконституційними і злочинними, а такий законопроект має бути відхилений Верховною Радою.

А тепер найцікавіше. Виходячи з правової позиції ГНЕУ Верховної Ради України, санкції, вже накладені Зеленським на Медведчука, Козака, членів їх сімей і три опозиційні телеканали повинні бути визнані незаконними, неконституційними і злочинними. Підстави ті ж: Зеленський явно перевищив свої повноваження, явно вийшов за рамки наданих йому Конституцією прав і обов'язків і грубо порушив конституційні права і законні інтереси громадян України.

З Днем Конституції, Вас, Володимир Олександрович Зеленський, Гарант Конституції і Президент України! І Вас, Разумков Дмитро Олександрович, спікер Ради, а також весь склад Вашого головного НЕУ, який подарував нам усім такий чудовий експертний висновок до Дня Конституції!
 
 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.