Концесія: Що це таке і як воно працюватиме в Україні?

Записки економіста
Записки економіста

Telegram-канал про економічні події, які відбуваються в Україні

До платних доріг Україні далеко Фото з відкритих джерел

Останні роки в Україні достатньо багато розмов точиться навколо концесійних об’єктів: порти Ольвія та Херсон, дороги, залізничні вокзали та аеропорти. Всі ці об’єкти інфраструктури планують передати (або передали) в приватні руки. Що ж таке концесія і яка з цього користь? Давайте розбиратись.

Про це пише Telegram-канал "Записки економіста".

Що таке концесія?

Концесія - форма державно-приватного партнерства. Держава надає землю/об’єкти інфраструктури в оренду бізнесу, а бізнес зобов’язується відремонтувати/збудувати і підтримувати цей об’єкт в належному стані.

Наприклад, у державній власності був порт Ольвія. Він приносив лише 8 млн грн, був не надто технологічним і не надто ефективним. Держава віддала цей порт в оренду катарській компанії QTerminals. Компанія платитиме 80 млн грн на рік за оренду (що вже в 10 раз більше прибутку). Окрім того, компанія вкладе гроші в інфраструктуру порту, міста. І робитиме бізнес у партнерстві з державою.

Що планується?

За таким же принципом передали порт "Херсон". Планується порт "Чорноморськ" та пасажирський комплекс в порту Одеси. У світі 94 із 100 найбільших портів – у концесії. Також плануються передати певні ділянки доріг, Київський залізничний вокзал (пасажирський) та аеропорти Запоріжжя, Херсона, Чернівців та Львова (хоча останній досить ефективний і прибутковий).

Новини за темою: Криміналізація контрабанди: Сумнівні норми законопроекту та їх наслідки для бізнесу

Яка вигода інвестору, державі і громадянам?

Інвестор отримує важливий інфраструктурний об’єкт, ремонтує його і заробляє гроші. Договори укладаються на 30-35 років, що дозволяє бізнесу, як мінімум, окупити витрати.

У державі буде менше об’єктів для корупції та кращий загальний стан інфраструктури. Приплив інвестицій, нові робочі місця, податки. Також після закінчення договору оренди все майно повертається у власність держави чи громади.

Ну і громадяни отримують якісний сервіс. У нас з'явиться альтернатива: поїхати 100 км хорошою дорогою за 70 гривень чи поганою безкоштовно.

То зрада чи перемога?

Закон про концесію прийняли 1,5 року тому. І, як завжди, у ньому є недоліки. Недостатня чіткість у визначенні понять, екологічні питання та певні законодавчі ризики. І звісно ж, наша судова система. Порт "Херсон" ледь не зірвався через рішення суду. Зрештою, конкурс розблокував Верховний суд.

Концесійні договори - хороша світова практика. Найвідомішим, напевне, є "Євротунель" під протокою Ла-Манш, яким управляє компанія Getlink. Тунель з'єднує континентальну Європу з Великою Британією і має довжину 51 км, із яких 39 км – під дном моря.

У нас цей закон не може бути реалізований самостійно. Необхідні структурні зміни в економіці та судовій системі. Тому слідкуємо, як це все просуватиметься надалі.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.