Коли Медведчука звільнять, поплічники Зеленського, що наплювали на закон, збиратимуть валізи

Ігор Вальський
Ігор Вальський

Політолог

112ua.tv

Замість того щоб посадити Зеленського за корупцію, справу шиють лідеру опозиції Медведчуку

Після "досьє Пандори" хотілося б почути пояснення Зеленського. Але цього, мабуть, не відбудеться. Президент виявився не чесною людиною "з народу", а звичайним корупціонером, який нічим не відрізняється від свого попередника. Залишається тільки здогадуватися, скільки грошей наша "людина з народу" "намутила" в Україні, встановивши "смотрящими" за нелегальними схемами своїх підлеглих, бізнес-партнерів, родичів.

Парадоксально, що ця людина все ще залишається президентом держави Україна, і проти нього все ще не порушена процедура усунення з поста в порядку імпічменту. До слова, Дмитро Разумков, який нібито є опозицією до президента, міг би збирати підписи для цієї процедури, але він ще раз показав себе як відданого підданого Зеленського.

Втім, Володимир Олександрович обіцяв: "Якщо я коли-небудь в житті порушу закон, я піду сам!" Але совість у Зеленського, схоже, відключена повністю: насиджене місце він залишати не збирається. Якщо Зеленський і піде, то тільки на дострокові вибори, і зовсім не для того, щоб звільнити народ від його нікчемного правителя. Мета Зеленського - виграти додаткові 5 років правління замість решти 2,5.

Президент не просто не здатний зберегти залишки гідності і назавжди піти у відставку. Він робить все, щоб не допустити до управління державою людину, яка дійсно цього варта. Мова про політика, який має уявлення про те, як витягнути Україну з тієї діри, в якій вона перебуває зараз завдяки зусиллям Зеленського. Про Віктора Медведчука.

Зеленський прекрасно розуміє, що порівняння з Медведчуком йому не на руку. Тому, цинічно використовуючи владу, він відкрив політично вмотивовані справи проти єдиної людини, яка здатна забезпечити країну доступним газом, встановити мир на Донбасі і домогтися процвітання нашої економіки.

В порушення Кримінального кодексу ручні прокурори Зеленського за його установкою примудрилися звинуватити Медведчука у зраді батьківщини і порушенні звичаїв ведення війни. Їх зовсім не збентежило, що суб'єктами у цьому злочині можуть бути тільки посадові особи, що представляють державу. Не дивно, що за багато місяців ручна прокуратура Зеленського так і не змогла зібрати більш-менш осудних доказів того, в чому звинувачують Медведчука.

Однак те, що робить Зеленський, зовсім не залишається непоміченим у світі. В інформаційному порядку денному Заходу все більше звучить тема утиску ЗМІ та опозиції в Україні. Про те, що в Україні будують авторитаризм, репресуючи Віктора Медведчука, пишуть у таких шанованих західних ЗМІ, як The Independent, про це сурмлять міжнародні організації. Стурбовані тим, що відбувається, французькі сенатори приїжджають до лідера, що перебуває під домашнім арештом, і підтримують його.

Скоро Зеленський не просто перетвориться на нерукопожатного політика на Заході: до нього доберуться західні спецслужби, західні суди, до яких він сам так любить апелювати. Гасло "весна прийде - будемо саджати" зазвучить знову, але вже не на користь Володимира Олександровича.

Зеленський відправиться в місця не настільки віддалені, відповівши за законом за всі свої махінації, а лідера опозиції звільнять. І вже тоді у темпі вальсу збирати валізи будуть всі васали Зеленського, всі судді, які покривали те, як він обкрадав Україну. Всі, хто порушує закон, Конституцію України, за це дадуть відповідь.

Процвітання нашої країни безпосередньо залежить від того, наскільки скоро звільнять лідера опозиції. Він поверне Україні суверенітет і гордість, і чим швидше це станеться - тим краще.

Ігор Вальський

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.