Ілля Кива: Єдина можливість "офшорного" Зеленського утримати владу - просити захисту у Віктора Медведчука

Ілля Ківа
Ілля Ківа

Народний депутат IX скликання від фракції "Опозиційна платформа - За життя"

112ua.tv

Щодо наявного сьогодні офшорного скандалу, пов'язаного з президентом Зеленським. Дуже явно, що американці через свою групу Сороса в Україні зливають Зеленського. Зливають вони, показуючи його кримінально-корупційну складову. Що дає можливість сьогодні всім противникам об'єднати сили і фактично домогтися відсторонення Зеленського від влади.

Як би парадоксально сьогодні це не звучало, але єдиною, напевно, реалістичною можливістю утриматися при владі у Володимира Олександровича, офшорного Зеленського, тепер є тільки примирення і прохання про захист і допомогу у раніше так ненависного Володимира Путіна.

А хто б міг цей міст возз'єднати? Ой як незручно вийшло: кум Путіна, якого раніше Зеленський мало не запроторив у в'язницю, - Віктор Медведчук. От як буває. Це ще раз показує, наскільки американці є справді надійними стратегічними партнерами.

Зеленський перетворився, знаєте, ніби на Афганістан номер два, який кинули, залишили на розтерзання шакалів і розтерзання всіх тих, хто хоче випити його крові. Зеленський за це багатьом людям настрій попсував.

Обізвався грибом, хлопче, - лізь у кіш, а якщо шо, Володимире Олександровичу, ми чекаємо вас на засіданні своєї фракції. Тільки ви засідаєте в Трускавці, а ми - в Святогорську.

Ласкаво просимо, Володимире Олександровичу.

Ілля Кива

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.