Феномен довголіття

Олександр Коляда
Олександр Коляда

Науковий директор молекулярно-генетичної лабораторії Diagen

Рівень вмісту заліза в крові значно впливає на здоров'я організму людини РІА Новини, Катерина Чеснокова

Більшість людей прагне дізнатися секрети довголіття. Але слухаючи розповіді про здорове харчування, сто грамів перед їжею та інше, не варто приділяти цьому надто багато уваги. Адже тіло будь-якої людини унікальне і не існує універсального рецепту.

Про це пише Олександр Коляда на своїй сторінці в Facebook.

Довгожительство - це як складний торт.

Ми можемо дуже цінувати його смак, розбиратися в тому, в якому ресторані його смачніше готують, вчити інших, як його правильно їсти: ложкою або виделкою. На якісь миті ми можемо навіть наївно сказати, що ми володарі цього торта. Але завжди треба пам'ятати, що торт готується на кухні природи, і тільки кухарі знають його рецепт. А ми всього лише його споживачі.

Ні, звичайно ж, кожен довгожитель охоче поділиться з вами своїм баченням рецепта. Навіть якщо столітніх людей не дуже активно питати, ви все одно дізнаєтеся, що секрет їхнього довгого життя в тому, що вони кожен день випивають по 100 грамів або ніколи не пили, в щоденній склянці сметани або особливій заквасці для квасу. Голосніше за всіх будуть до вас доноситися поради тих довгожителів, які далекі від ЗСЖ, їхні голоси стократно посилені стараннями журналістів, які розміняли свої мрії про Пулітцера на штампування кричущих заголовків. Від них ви дізнаєтеся про столітніх, які все життя курили, про тільки-тільки відкриті племена, де "всім по 200 років". І про чоловіка, який в 40 виглядає на 16. Звичайно ж, і у племен, і у 200-літніх без паспорта є свої прості рецепти, як жити вічно. І ви дізнаєтеся їх, просто перейшовши за посиланням…

Справа в тому, що ніхто з тих, хто жадібно поїдає свій торт довголіття, поняття не має про тонкощі його рецепта. Кожен довгожитель - це феномен. Причини його довголіття для нього залишаться загадкою, так само, як і багато інших біологічних особливостей його тіла.

Новини за темою: Секрети довголіття: Чому не варто відмовлятися від яєць

І ні, це не диво, коли черговий курець і п'яниця дожив до 100 років. Чому так буває - це не загадка. Загадка - це чому футбольний клуб "Динамо" називається футбольним. А торт... Розумієте... Це торт! Не якийсь там бутерброд або локшина. Там завжди багато всього. І генетика, і спосіб життя, і випадковості опинитися біля лікаря в потрібний момент, і везіння не вдавитися холодцем на своєму весіллі. У цьому складному торті все накладається на генетику, і перше, що довгожителі правильно зробили, - це вибрали собі відповідних батьків. Етап, який вже для багатьох давно позаду.

Так, можна успадкувати такі комбінації генів, що ті шкідливі звички, які роз'їдатимуть твоє тіло, будуть для тебе менш шкідливі, ніж для сусіда. А найнебезпечніші небезпеки, які закладені в тобі генетично, так і не реалізуються. Тому що ти народився десь в безсонячній Норвегії, і навіть не чув про якийсь там ультрафіолет із його меланомою, до якої у тебе генетична схильність. І, звісно, в торті важливо все: і те, скільки ви спите, і як варите броколі, і якого кольору кіноа у вас в тарілці. Це впливає, можливо навіть значно, але це не головне. Головного немає, важливий весь рецепт. І в результаті, розглядаючи довгожителів через каламутне скло жовтої преси та історій "мій дід прожив 100 років, і ось чому...", ми яке вже століття намагаємося зробити торт із трьох продуктів, а виходить знову лише бутерброд. У кращому випадку їстівний.

Вчені, звичайно ж, збирають відгуки в залі ресторану, хто що вловив у десерті, які нотки смаку і як більше сподобалося його їсти - розрізаючи на шматки або знімаючи шар за шаром. Кожен окремий відгук нічого не означає, але якщо опитати тисячі людей, то щось спільне знайти можна. Але найцікавіше, звичайно ж, через замкову щілину підглянути, що відбувається на кухні. Рецепта так все одно не побачити, але за метушнею кухарів дещо розібрати можна. Цим і займаються в наукових лабораторіях. Дивитися доводиться через скло лабораторних пробірок і лінзи мікроскопів. Видно погано. Розглянути вдається обличчя кухарів і продукти на столах, але суть багатьох процесів все ще залишається не зрозумілою.

Але ким би ви не були - короткочасним "володарем" торта, ученим, що підглядає в замкову щілину, або торговцем муляжами торта у вигляді БАДів, - не забувайте про те, що навіть найлегендарніший торт не має ніякої цінності, якщо ви не вмієте насолоджувати його смаком.

Олександр Коляда

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.