Фабрикація справ проти Медведчука грає проти Зеленського. Рейтинги президента невблаганно падають

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

З відкритих джерел

Рейтинги президента невблаганно падають

Про це пише Владислав Мулик на своїй сторінці у Facebook.
 
Друга справа проти лідера української опозиції Віктора Медведчука зіграла ведмежу послугу для президента Зеленського.
 
Було очевидно, що у першій справі доказів у правоохоронних органів немає, і суспільство скептично ставиться до незаконного переслідування Медведчука, але потреба змусила Зеленського сфабрикувати і другу справу. Щоб переключити увагу українців з офшорного скандалу, в епіцентрі якого опинився сам президент. Це цинізм чинної влади, адже вона фабрикує справи проти людини, яка звільнила сотні людей з полону.
 
Втім, цей цинізм став працювати проти Зеленського. Соцопитування КМІС за 15-18 жовтня показало, що рейтинг президента за місяць обвалився відразу на 9% - з 33,3% до 24,7%. Офшорний скандал і незаконне переслідування Медведчука у новій справі стали причиною цього падіння.
 
Не дивно, що у владі все котиться в безодню. Перша справа по Медведчуку фактично розвалена в суді. По другому навіть суддя під тиском Офісу президента відмовився призначати лідеру ОПЗЖ арешт, зважаючи на відвертий фальсифікат, що надійшов до суду від прокурорів.
 
Звинувачення Медведчуку не витримують жодної критики. Не будучи тоді політиком, Медведчук у 2014 році допоміг Україні в кризовий момент укласти контракти на постачання електроенергії, чим врятував країну від замерзання. Крім того, він брав найактивнішу участь в обмінах утримуваних осіб, повернув додому півтори тисячі осіб. І зараз влада намагається переконати суспільство в тому, що за цю діяльність Медведчука потрібно судити. Абсурд.
 
Не сумніваюся, що в підсумку це призведе Зе-команду до краху. Рейтинги це підтверджують.
 
І не здивуюся, якщо до кінця року рівень підтримки Зеленського впаде нижче 20%.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.