Дикі крики Бігуса чув увесь поверх

Ponomaroleg
Ponomaroleg

Інтернет-видання про політику

Денис Бігус з відкритих джерел

Оригінал - на сайті Ponomaroleg.

Джерела повідомляють, що у нашого улюбленого персонажа в Офісі президента, офіційно безробітного генія політтехнологій Міші Подоляка виникли великі проблеми з не менш відомим медіакілером Денисом Бігусом.

Не складно здогадатися, що причина проблем - це "плівки Медведчука", які Бігус публікував наприкінці весни цього року. Точніше причиною став позов адвокатів екс-президента Петра Порошенка до Окружного адміністративного суду Києва. Днями суд прийняв позов адвокатів у провадження.

Ігор Головань, провідний адвокат Петра Порошенка, явно вирішив провести для влади майстер-клас із судових позовів за публікації записів невідомого походження.

Зверніть увагу, позов поданий в ОАСК, де панує одіозний суддя Павло Вовк. ОАСК доклав титанічних зусиль, щоб провадження за позовом не відкривати, проте був змушений відкрити. Суд просто не може ігнорувати обґрунтовані вимоги адвокатів.

Далі. Адвокати подали позов не за звинуваченням у наклепі. Вони вимагають, щоб структури Бігуса дали доступ до повної версії записів, уривки яких опублікував Бігус. І це вже гарячий привіт навіть не Бігусу, а особисто Міші Подоляку.

Справа в тому, що повна версія записів відразу ж відкриє того, хто ці "плівки" записував – генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка. А оскільки записи проводилися без дотримання судових процедур, це буде підставою для кримінальної справи, в т.ч. за фактом розголошення державної таємниці. Природно, Кондратюк спробує відкупитися від адвокатів Порошенка. Наприклад, іншими записами, які сильно зацікавлять колишнього президента і його товаришів по партії. І від яких Міша Подоляк втратить сон і спокій.

Неспішним, але методичним тиском на суд адвокати Порошенка цілком можуть взяти Мішу Подоляка за ніжні місця, і тоді він буде змушений робити все, що накаже Петро Олексійович (якщо вже не робить). А це для Подоляка може закінчитися просто паршиво. За діями адвокатів Порошенка стежить не тільки він, а й люди Олега Татарова, які чудово розуміють загрозу для їхнього спільного шефа Андрія Єрмака.

Найбільш простим способом було б умовити Бігуса згорнути лавочку і виїхати з країни.

Однак для самого Бігуса це означатиме смерть як для грантового журналіста, на це він не згоден категорично. І просто кинути Бігуса на поживу адвокатам Порошенка не вийде. Якщо суд встановить, що Бігус опублікував свої фантазії, розсиплеться вся операція з дискредитації. Для розуміння, десятки експертів з ім'ям будуть виглядати ідіотами і тріпачами, які коментували фантазії відеоблогера Бігуса.

Єдиним виходом із ситуації залишається максимально тягнути час під будь-якими приводами.

Однак Бігуса постійно атакує фан-клуб Порошенка і не тільки він. Ворогів у Бігуса вистачає, новина про те, як він боягузливо бігає від суду, розійдеться по всьому Інтернету і викличе питання у західних структур, що дають гранти.

До того ж Бігус боягузливий.

Настільки серйозно в суді він ще не відповідав. Те, що раніше майже всі фігуранти його "розслідувань" його ігнорували, зіграло з ним злий жарт. Вже суд по Семочку, за результатом якого Бігусу довелося визнати своє "розслідування" таким, що не відповідає істині (тобто брехнею), сильно вдарило як по його самооцінці, так і по ставленню до нього грантодавців. Основною причиною того, що Бігус взагалі зв'язався з Подоляком, було те, що йому катастрофічно були потрібні гроші.

За адвокатами Порошенка по Бігусу прокотяться всі його інші вороги, і Подоляк йому тут не допоможе. Джерела повідомляють, що днями Бігус в кабінеті Подоляка влаштував бурхливу істерику. Дикі крики Бігуса чув весь поверх. Подоляку довелося його заспокоювати і переконувати, що в біді його ніхто не кине.

Але обіцяти, як відомо, це не одружитися. А Міші Подоляку зараз не позаздриш.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.