Фаїна Савенкова: Для більшості політиків чергова загибла дитина - це всього лише нова цифра у звіті

Денис Жарких
Денис Жарких

Медійник, письменник, політолог

donbass-insider

Про це пише Денис Жарких на своїй сторінці в Facebook.

21 вересня - День Миру. Вношу свій внесок публікацією людини, яка багато сил віддала в боротьбі за мир.

Фаїна Савенкова.

"Бог створив світ для нас, щоб жити в мирі, а не борючись".

На нашій маленькій планеті кожен день від військових дій гинуть діти. Сирія, Афганістан, Донбас, інші точки світу... на жаль, для більшості політиків чергова загибла дитина – це всього лише нова цифра у звіті. Але для мене це не так. Я живу поруч з війною і знаю, що багато хто, засинаючи, каже: "Дякую за ще один прожитий день". Це найщиріше "дякую". Ми любимо життя не менше за інших, нічим не відрізняємося від звичайних дітей Європи або Азії. Просто наше "завтра" більше залежить не від нас, а від дорослих.

Сьогодні -  День Миру. І коли вкотре дядьки і тітки будуть висловлювати "стурбованість", говорити красиві промови в той час, коли від обстрілів гине ще одна дитина, нічого ж не зміниться. Розмови повинні призводити до якогось рішення і дії. Інакше це виглядає, ніби політики ділять дітей на "своїх" і "чужих", того шкода, а того – ні. Світ крихкий і неподільний. І він у нас один, іншого в найближчому майбутньому не передбачається.

Нещодавно прочитала слова дівчинки з Америки - Саманти Сміт: "Бог створив світ для нас, щоб жити в мирі, а не борючись. (God made the world for us to live together in peace and not fight)". І я з нею згодна.

Денис Жарких

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.