Данілов визнав, що "Глуско" не пов'язана з Медведчуком. А значить, санкції і обшуки силовиків були незаконні

Олександр Потьомкін
Олександр Потьомкін

Громадський діяч

Фото з відкритих джерел

Про це пише Олександр Потьомкін на своїй сторінці в Facebook.

"Говорящая голова" Зеленського, секретар РНБО Данілов визнав, що АЗС Glusco не пов'язані з Медведчуком. "У нас немає документів, що "Глуско" безпосередньо афілійована з Медведчуком", - сказав він. Ну що ж, незабаром Данілов буде змушений визнати, що і в "ПрикарпатЗахідТрансі", який влада кошмарила, теж немає Медведчука. А ще Данілову не завадило б вибачитися і піти у відставку, попутно розповівши про масштабну корупцію, яка панує в РНБО. Як, втім, і в інших держорганах, які намагаються вислужитись перед Зеленським, приплітаючи Медведчука до всіх земних гріхів.

Пам'ятаєте, днями ГБР виступило із сенсаційною заявою – мовляв, Медведчук завозив дизельне паливо із Росії за заниженими цінами? Насправді до Миколаєва прийшли танкери міжнародного трейдера Coral Energy, який працює вже кілька років і є найбільшим постачальником дизпалива та зрідженого газу в Україну морем. Має азербайджанське коріння, працює по всьому світу. Він є імпортером дизеля "Роснефти" в Україну. Який потім купують ОККО, WOG, "Сокар" та інші великі мережі. Так от, у ГБР зліпили заяву, що постачальником мовляв був Медведчук. А Данілов тепер каже, що Медведчука у цьому бізнесі НЕМАЄ. Коли чиновники брешуть, стежили б уже, щоб ця брехня не суперечила одна одній.

Раніше Зе-команда так само голослівно, без доказів, суду і слідства звинуватила іноземних інвесторів, які вклали понад півмільярда доларів і відновили іржаву трубу, почавши поставляти в Україну дешевий дизель, у зв'язках з Медведчуком. Влада пішла по свавіллю - нафтопродуктопровід відібрали у швейцарців через санкції РНБО, а заправки "Глуско" заблокували за допомогою силовиків. Тобто без суду і слідства влада зупинила бізнес приватних інвесторів, який генерував сотні мільйонів гривень податків до бюджету і сприяв скороченню обсягу контрабанди дизеля на українському ринку.

Але ж нафтопродуктопровід "ПрикарпатЗахідТранс" довгий час був найвигіднішим способом транспортування дизеля в Україну. Поставки по трубі обходилися дешевше залізничної логістики і дорогої морської перевалки, що відбивалося на більш низьких цінах на стелах АЗС. Сьогодні "ПрикарпатЗахідТранс" стоїть без роботи. Величезне підприємство, здатне генерувати податкові надходження до держбюджету, не качає паливо через політичну позицію президента.

За це в майбутньому державі ще доведеться розплачуватися. Розплачуватися за жадібність Зеленського і всяких "данілових", які вводять санкції за гроші, знищують політичних опонентів президента і кошмарять приватний бізнес.

Нещодавно Данілов щиросердно визнав, що в санкційних списках виявили дивні помилки по 108 людях. Пізніше ще один одіозний "зелений чоловічок" Давид Арахамія повідомив, що правоохоронці робили ці помилки за 300 тисяч доларів з людини, рятуючи тих, хто туди потрапив, від наслідків. Журналісти Bihus.Info у своєму розслідуванні довели, що перед введенням санкцій так званих контрабандистів попередили, і ті перед введенням обмежень змінювали бенефіціарів своїх підприємств. Це було зроблено для того, щоб "заховати" власні активи. Якщо по-простому - Данілов і Ко продали "санкції" за хабарі. А хто не захотів платити, тому під різними приводами поламали бізнес.

А зараз Данілов каже "ой", помилилися. Помилилися? Але ж щиросердного тут недостатньо, потрібно в суді відповісти за свої злочинні дії. Компенсувати збитки постраждалим. Бажано з кишені Зеленського, а не держбюджету. Але визнати свою злочинну діяльність на посаді президента у Зеленського не вистачає сміливості. І він відправляє говорити Данілова. Тому ж усе одно. Він просто заробляє величезні гроші, а за це змушений підробляти клоуном у президента. А ставка у Данілова за лояльність, як ми зрозуміли, дуже добра.

Влада у спробах насолити Медведчуку дійшла до відвертого абсурду. Вигадують фейки, які потім самі ж і спростовують. І на підставі цих фейків блокують бізнеси. Але зараз Зе-матриця, певне, остаточно зламалася, адже чиновники Зеленського раптом почали нахвалювати давню ідею Медведчука про необхідність створення газового консорціуму з ЄС та Росією. Треба ж, мабуть, російське паливо не таке вже й агресивне, як нам нещодавно розповідав Зеленський. Ну що ж, краще запізно, ніж ніколи. Аби на користь країні. У Медведчука, до речі, ще багато корисних ідей, Зеленському треба їх добре вивчити.

Олександр Потьомкін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.