Данілов повинен офіційно вибачитися перед Медведчуком за брехню щодо "Глуско" і піти у відставку

Ігор Смолов
Ігор Смолов

Журналіст, економіст

Секретар РНБО Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Глава РНБО Олексій Данілов вкотре виставив себе на загальне посміховисько, спочатку звинувативши лідера опозиції Віктора Медведчука в міфічному зв'язку з мережею АЗС "Глуско", а потім офіційно спростувавши свої ж власні слова.

Він заявив, що "у нас немає документів, що "Глуско" безпосередньо афілійована з Медведчуком". Тобто виходить, що мережу АЗС силовики "кошмарили" просто так, намагаючись знайти те, чого в природі просто не існує.

Нітрохи не здивуюся, якщо найближчим часом Данілов, не червоніючи, зізнається, що "ПрикарпатЗахідТранс", який теж зазнав найжорстокіших наїздів силовиків, будучи найвигіднішим шляхом поставок дизеля в Україну, теж жодним чином не пов'язаний з опозиційним політиком. А надалі той же глава РНБО і взагалі офіційно заявить, що поставки вугілля, в яких звинувачують Медведчука, теж були здійснені законним способом.

Про що це говорить? Про те, що "страшний і всесильний" каральний орган - РНБО - на перевірку виявився збіговиськом маргіналів, нездатних навіть як слід перевірити факти перед тим, як влаштовувати шоу з "гучними викриттями" і показові прочуханки у вигляді санкцій. А у фіналі - зганьбитися не тільки на всю Україну, а й на весь світ.

А ще це вкотре доводить, що Медведчук, як визнали українці, був у всьому правий. Правий, коли говорив про необхідність створення газового консорціуму (що, до речі, визнав і глава компанії "Оператор ГТС України" Сергій Макогон). І ми б не замерзали всією країною, з жахом чекаючи платіжок за комуналку. Опозиційний політик мав рацію, наполягаючи на розробленому ним мирному плані щодо Донбасу, схваленому в усьому світі. І люди на сході країни спали б уже під мирним небом. А чотири українки, які через відмову нашої влади продовжують сидіти за гратами в ОРДЛО, давно були б удома. Як і тисячі інших наших співгромадян.

А ще Медведчук мав рацію в питанні збереження взаємовигідних добросусідських відносин з Росією. Адже саме так чинять зрілі керівники провідних країн: підтримують відносини з усіма, засновані на взаємовигідній співпраці, без голослівного шапкозакидання. І в підсумку їхні народи живуть добре і дружно. Якби було у нас адекватне керівництво країни - ми б не платили за газ по 1000 доларів, а всього лише 175 доларів - про що, до речі, домовився Медведчук.

Зеленський, замість війни з Медведчуком, якби він був не таким самовпевненим дурнем, давно б взяв на озброєння всі напрацювання опозиційного політика, впроваджуючи їх на благо свого ж народу. Наприклад, як у питанні знижки на транзит газу через Україну.

Але Зеленський, ротом Данілова, продовжує зізнаватися всьому світу у власній недалекості і некомпетентності. І в цій ситуації голові РНБО можу лише поспівчувати. Відслуживши свій термін, він буде пущений в утиль за непотрібністю. Якщо, звичайно, в ньому не прокинеться совість і він не піде через свою брехню, сам.

Ігор Смолов

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.