Через втрату рейтингу Зе-команда почала прямі репресії, а точніше - "мочилово" "по бєспрєдєлу" проти ОПЗЖ і Медведчука

Олександр Зубченко
Олександр Зубченко

Журналіст

112ua.tv

Про це пише Олександр Зубченко на своїй сторінці в Facebook.

Печерський районний суд прогнозовано продовжив домашній арешт одному з лідерів "Опозиційної платформи - За життя" Віктору Медведчуку до 7 вересня. Цього і слід було очікувати після вердикту того ж суду напередодні, 7 липня.

У середу буквально за десять хвилин, без адвокатів і "підозрюваного", судді сумнозвісного "органу" продовжили слідство у так званій справі про держзраду Медведчука –Козака на шість місяців (до 11 листопада 2021 року).

Цього разу судове засідання тривало з дев'ятої ранку до пізньої ночі. При цьому кондиціонер у приміщенні не увімкнули, що було схоже на знущання над людьми. Щоправда, сам суддя Вовк періодично відлучався подихати свіжим повітрям до дорадчої кімнати. І, природно, отримати "свіжі" вказівки з Офісу президента. Віктор Медведчук недарма назвав кримінальну справу, порушену проти нього, сфабрикованою за наказом Зеленського. До речі, такі самі номери видавав 10 років тому суддя Родіон Кірєєв. На першому засіданні у справі Тимошенко всі теж обливалися потом, тому що Кірєєв не дозволив увімкнути кондиціонер. І де тепер той Кірєєв? Переховується десь за кордоном із вовчим квитком. Добре б Вовку і компанії пам'ятати, як склалася доля Кірєєва, Чауса та інших суддів, які вирішили жити "по беспрєдєлу".

Якщо це все не політичні репресії, то Юлія Мендель - справжня письменниця. В ОП вирішили, що політичні репресії - це хороший інструмент для операції з залякування українського політикуму. Мовляв, дивіться, що може трапитися з вами, якщо не виконуватиме "накази великого головнокомандувача". На перших порах це працювало. Після закриття трьох опозиційних телеканалів (NewsOne, "112 Україна", ZIK) Петро Олексійович так злякався санкцій Зеленського, що протягом трьох годин переоформив на себе право власності на канал "Прямий". До цього формально канал належав екс-"регіоналу" Володимиру Макеєнку.

Але щодо Порошенка Офіс президента досі дотримується тактики обережного пресингу. Кримінальні справи щодо Петра Олексійовича то закривають, то знову порушують. Саджати "гетьмана" навіть під домашній арешт поки не стали. Дійсно, раптом у Раді голоси знадобляться? Адже в лютому 2020-го "слугам" забракло голосів, щоб дозволити продаж землі. І тоді дали голоси "Європейська солідарність" Порошенка і "Голос" Сороса - Пінчука. Інша справа - Медведчук, до якого йдуть 7 з 10 виборців, які голосували за Зеленського. Обшуки в офісах ОПЗЖ, затримання представників "Українського вибору", яких також звинувачують у державній зраді, санкції щодо не тільки самого Медведчука, а і його дружини - Оксани Марченко.

Тут Зеленський ні в чому себе не обмежує. Основна причина - зовсім не в суперпатріотизмі, яким автор репризи "Україна - порноактриса" запалав буквально через рік свого президентства. Просто вже дуже явно хитнувся політичний маятник. Дуже швидко люди, які довірливо проголосували за екс-коміка, наїлися досхочу "нових облич" у владі. Відверто убоге видовище. "Команда Зе" виявилася збіговиськом несамовитих домогосподарок, собачих перукарів і весільних фотографів. Їх молодість, як стало зрозуміло, зовсім не козир у грі проти представників "політичного покоління, яке нібито віджило своє". Навпаки, з'ясувалося, що нове покоління "мерчандайзерів", що виросло після розвалу "тоталітарного совка", виявилося символом деградації всього - починаючи від інтелекту і закінчуючи етичними цінностями.

Тому рейтинги "Опозиційної платформи- За життя" пішли вгору. Незважаючи на всі зусилля Офісу Зеленського, його рейтинг партії "слуг" катастрофічно падав, і розгром на дострокових парламентських виборах став для "СН" цілком реальною перспективою. Тому ухвалили стратегію прямих репресій проти опозиції на чолі з Медведчуком. Репресії - це ми так культурно називаємо "мочилово" "по бєспрєдєлу". Вже неодноразово писали про те, що санкції проти громадян України - це незаконний та неконституційний спосіб зведення рахунків із політичною опозицією. Та й не тільки з нею, оскільки за допомогою санкцій так званої РНБО зараз нахабно здійснюється переділ фінансових потоків і ринків. Однак на такі "дрібниці" абсолютно ніхто в оточенні Зеленського не звертає жодної уваги.

Вони наввипередки носять своєму "шефу" дані "соціологічних досліджень": у другому турі ви, луноликий, впевнено перемагаєте і Порошенка, і кандидата "Опозиційної платформи - За життя"! Без варіантів! Можете спокійно йти на другий термін, ще стільки справ можна провернути, не вся земля і гральні ліцензії розпродані, не всі "схеми" розпилу грошей бюджету освоєні!

Для електорату південного сходу поспіхом створюють масу псевдоопозиційних проектів з метою розпорошити виборців ОПЗЖ між різними псевдоопозиційними проектами. Все робиться для того, щоб не допустити зростання рейтингу Медведчука та ОПЗЖ.

На папері "схема" працює. Більш того, репресії щодо Медведчука дозволяють створити для США ілюзію "непохитного курсу Офісу Зеленського на війну з РФ". Класична підміна понять. Розправу над конкурентом видають за прояв "стратегічного партнерства". Але в реальності все буде по-іншому. Політика, особливо українська, - це гра в шахи кісточками доміно. Результат - абсолютно протилежний очікуваному. Наприклад, Леонід Кучма, батько нинішньої олігархічної системи, розраховував пробути три терміни. Але виник "касетний скандал", збурення - і Леонід Данилович ледь другий термін досидів. Та той самий Зеленський став президентом за дивним збігом обставин. Унікальна консолідація проти Порошенка сприяла його перемозі. Повторити таке вже не уявляється можливим.

Ще раз повторю: маятник хитнувся у зворотний бік. Від "нових облич" вже всіх нудить. Креативні заморочки з шоуменами, клоунами та артистами теж не працюють. Знову повертається час класичних ідеологічних структур. І дії Зеленського цьому сприяють. Тепер голосувати за кота в мішку, який кривлявся на екранах ТБ, вже ніхто не буде. Тому можна продовжувати "малювати" рейтинг у 30 і більше відсотків. Толку ніякого. Це все фейк. Так, і "війна" з тещею Медведчука і Філіпом Кіркоровим ще більше просадить рейтинг Зеленського. Зеленський, який намагається грати роль грізного "Порошенка - 2", тепер в очах народу - це людина, яка воює з літньою жінкою і "королем поп-музики". "Жалюгідно, Хоботов!". Жалюгідно, смішно і шкода. Щонайменше мінус 3% від рейтингу. Скачемо далі!

Олександр Зубченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.