Битва винищувачів п'ятого покоління: Чому російські ВПС програють американським

The National Interest
The National Interest

Американське аналітичне видання з військово-політичної тематики з друкованим журналом

Багатофункціональний винищувач п'ятого покоління Су-57 під час демонстраційного польоту на авіасалоні МАКС-2011 wikipedia.org

Росія хвалиться, що її винищувач-"невидимка" Су-57 краще за американські F-22 і F-35. На що оглядач Михайло Большаков відповідає практичним аргументом: Америка літає вже на сотнях F-22 і F-35, а Росія зовсім скасувала серійне виробництво Су-57.

Про це пише The National Interest.

Росія не має такого бюджету, як США, – у цьому різниця.

Як пише відомий російський сайт, російська військова авіація поступається американській.

Що це - щирий страх або маркетинговий хід, щоб заохотити російський уряд до закупівлі винищувача-"невидимки", який насправді йому не потрібен?

Стаття з'явилася на сайті "Взгляд" (Vzglyad), який заснований, за чутками, російським підприємцем у сфері високих технологій, який нібито навчив російський уряд мистецтву тролінгу в соціальних мережах. Але оборонну політику уряду стаття аж ніяк не схвалює.

Взагалі Росія хвалиться тим, що її винищувач-"невидимка" Су-57 краще за американські F-22 і F-35. На що оглядач Михайло Большаков відповідає практичним аргументом: Америка літає вже на сотнях F-22 і F-35, а Росія, навпаки, скасувала серійне виробництво Су-57.

"До кінця 2018 року у Росії немає серійних Су-57, в той час як у США вже випустили 187 серійних F-22 і понад 320 серійних F-35. Інакше кажучи, навіть якщо прийняти на віру твердження про те, що російські винищувачі краще за американські, у США ці винищувачі хоча б є на озброєнні. А у Росії - ні".

Російські ВПС замовили лише кільканадцять Су-57 - цього вистачить на ескадрилью, яка мала запрацювати в 2019 році. Зате Росія хвалилася роликами двомоторних Су-57 (максимальна швидкість - 2 Маха) з бойовими вильотами в Сирії та виконанням фігури вищого пілотажу. Але до масового виробництва літака, який має замінити Су-27 і МіГ-29 часів холодної війни і позмагатися з американськими винищувачами-"невидимками" F-22 і F-35, ще далеко.

Ізраїль став першим з американських союзників, що отримав на озброєння новітні винищувачі п'ятого покоління F-35 Lightning II militaryarms.ru

Цікаво, що у статті "Взгляда" не заперечується думка про те, що Су-57 перевершує своїх малопомітних американських побратимів. Піддано критиці лише незначна кількість російських літаків четвертого покоління (кінця холодної війни), таких як Су-30 і Су-35.

Новини за темою: Російський Су-35 проти американського F-22: Чиї винищувачі кращі?

"Станом на початок 2018 року на озброєнні ВПС Росії перебуває лише 194 одиниці Су-30 різних модифікацій та 70 одиниць Су-35. Крім того, невідомо, скільки з цих машин насправді у боєготовності. Тому загалом, враховуючи наявний парк машин четвертого покоління, ВПС Росії значно поступаються ВПС США і тим більше сукупній авіаційній потужності країн НАТО".

Нові літаки просочуються малими партіями по два-три  літаки, що "додає головного болю щодо навчання льотчиків, а також обслуговування, постачання і ремонту самих літаків", - зазначає Большаков. "Одночасне виконання двох завдань, які суперечать одне одному, - і перенавчання льотчиків на нових машинах, і виконання поточних бойових завдань на старих - вносить розбрат і сум'яття у стройові полки винищувачів. Крім того, полки часто не знають, коли їм надійдуть хоча б ці рідкісні нові машини, і не можуть планувати відповідні кадрові переміщення".

Ще це призводить до того, що на озброєнні в авіаційних полках перебуває відразу по кілька моделей або модифікацій, що створює ще більше логістичних та експлуатаційних проблем.

Большаков звинувачує в ситуації, що склалася, слабке фінансування Росії. З розпадом Радянського Союзу Росія в 1980-х і 1990-х роках зосередилася на модернізації літаків четвертого покоління часів холодної війни замість розроблення моделей п'ятого покоління на зразок того самого Су-57. Хоча вироблено кількасот сучасних винищувачів, багато з них пішли на експорт іноземним замовникам, а не Військово-повітряним силам Росії.

Новини за темою: Цей агрегат може врятувати військово-морський флот Росії

Большаков пропонує рішення: замовити побільше винищувачів - і вдається до цікавої нумерології, відзначаючи, що математично (F) 22 + (F) 35 = (Су) 57. Але в цьому випадку найважливішими цифрами відають бухгалтери. Російські чиновники кажуть, що серійне виробництво Су-57 поки що не потрібне, оскільки винищувачі четвертого покоління ще боєздатні. А західні аналітики відзначають одвічну проблему російської аерокосмічної промисловості - виробництво надійних реактивних двигунів. Як би там не було, факт залишається фактом: Су-57 коштує аж 40 мільйонів доларів за одиницю - це вдвічі дешевше, ніж F-35, але все одно це непідйомний тягар для економіки, яка більш ніж вдесятеро менше за американську.

Майкл Пек

За матеріалами: ІноЗМІ

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.