Бігус сам визнав, що Медведчук у 2014 році в газових переговорах із Міллером діяв в інтересах України

Владислав Мулик
Владислав Мулик

Конфліктолог, офіцер СБУ в запасі

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Про це пише Владислав Мулик на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з новими "плівками", які опублікував Бігус, Офіс Зеленського має вручити Віктору Медведчуку орден за порятунок країни від морозів взимку 2014 року.
 
Сам Бігус фактично визнав, що Медведчук у газових переговорах між РФ і Україною діяв в інтересах нашої держави і газовий контракт 2014 року укладено в інтересах України. У той час як ОП поставив завдання вчергове демонізувати лідера ОПЗЖ.
 
Як відомо, у жовтні 2014-го в Україні був найбільший (до 20%) дефіцит газу: країна була змушена домовлятися з РФ про постачання. З "плівок Бігуса" стає зрозуміло, що Медведчук був "тіньовим каналом" переговорів щодо газу, оскільки офіційні переговори просувалися зі скрипом.
 
скріншот

 
Судячи з відео, Медведчук постійно був на телефоні з Новаком і Міллером, літав до них до Москви. У підсумку наприкінці жовтня 2014 року підписали досить вигідну газову угоду між Києвом і Москвою, яка врятувала Україну від дефіциту газу і холодних батарей.
 
Мабуть, Офіс президента хотів використати ці "плівки", щоб показати вплив Медведчука на державну політику, але вийшло, що Україні показали, як Медведчук врятував країну від замерзання. При цьому цей факт визнає навіть сам Бігус, якому доручено "мочити" лідера ОПЗЖ. "Заради справедливості варто заявити, що газ ми тоді отримали. І знижку теж", - йдеться у програмі. Мабуть, коли ОП зрозуміє, що пошилися у дурні, комусь дістанеться на горіхи.
 
Слід зазначити, що в іншому відео про "плівки" Бігус визнає, що Медведчук звільнив півтори тисячі утримуваних осіб. Рідні бійців вдячні Медведчуку, і навіть Порошенко визнав, що він був ефективним, але Зеленському гординя не дозволяє це озвучити. Як і те, що лідер ОПЗЖ домовився про постачання і виробництво вакцини від коронавірусу в Україні. І не китайської, а ефективної - "Супутник V". А ще Медведчук погодив із Росією одностороннє зняття санкцій з низки українських підприємств, домовився про прямі поставки газу до України за ціною нижче за реверсну. Ми говоримо про конкретні результати, якими Зеленський та його Офіс не можуть похвалитися. Тому й залишається їм тільки публікувати "плівки" в надії обдурити людей.
 
Владислав Мулик

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.