Американському істеблішменту прямо вкладають у вуха, що Зеленський - "кишеньковий президент" і лялька в руках Коломойського

Легітимний
Легітимний

Telegram-канал про політику

Замість реальної боротьби з впливом олігархів на політику Зеленський грає роль слухняного виконавця команд олігарха Коломойського в ослабленні його конкурентів РІА Новини

Оригінал - в Telegram-каналі "Легітимний".

Вихід у США книги про Коломойського, де його прямо називають батьком українського президента і тінню Володимира Зеленського, став болючим сигналом для ОП.

Тепер остаточно зрозуміло, що колективний Захід відмовляється вірити в деолігархізацію від Зеленського, вбачаючи в цьому банальний сценарій Коломойського.

Більш того, американському істеблішменту прямо вкладають у вуха, що Зеленський – "кишеньковий президент" і лялька в руках майстерного махінатора, автора "найбільшої схеми з відмивання грошей у США".

Зв'язка Зеленський – Коломойський зустрічається в книзі понад 50 разів. Їхнім відносинам присвячена ціла глава, де ключова претензія – молодий український президент як мінімум укриває олігарха від правосуддя, а як максимум – сприяє становленню його в статусі "суперолігарха".

Сигнал з-за океану надійшов якраз в період демонстративного зближення Зеленського з Коломойським. Коли влада масово мігрувала в ефір 1+1 і готується віддати олігарху у власність державну Укрнафту та половину газового запасу в підземних сховищах.

Газова угода Зеленського – Коломойського, намічена на 30 листопада, може перевершити всіх Свинарчуків і Курченків разом узятих.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.