Заборони для "самокатників": Які правила для орендованих самокатів передбачає Меморандум з КМДА

Топ-новина
Топ-новина
До користування самокатами висунули чіткі вимоги Фото з відкритих джерел

У столиці запроваджують правила для самокатів

24 червня київська міська влада та сервіси оренди електросамокатів підписали меморандум, який запроваджує правила користування цими мікромобільними транспортними засобами. Відтепер послуги прокату самокатів чітко регулюватимуться затвердженими правилами, а "самокатникам" доведеться стати більш відповідальними на дорогах міста.

Далі розповідаємо про ухвалені правила для орендованих самокатів у Києві – місті, де їх найбільше, ніж будь-де в Україні.

Що передбачає "меморандум про самокати"?

Меморандум про співпрацю з операторами послуг прокату електросамокатів Києва був підписаний Київською міською державною адміністрацією з одного боку і представниками семи компаній, що надають послуги прокату самокатів у Києві, з іншого. Це: ТМ "Вolt", ТМ "Kiwi", ТМ "Scroll", ТМ "BikeNow", TM "Zelectra", TM "Jet" та TM "Vzhooh". 

Новини за темою: На дорогах Києва в 2022 році буде 10 тис. самокатів, бізнес стрімко зростає, хоча і страждає від зносу і вандалізму

Правила, що відтепер діятимуть для прокатників електросамокатів у Києві, такі:

  • Зниження максимально допустимої швидкості з 30-35 км/год до 20 км/год. При цьому у спеціально визначених зонах – зелених, пішохідних та історичних – швидкість не може бути більшою за 14 км/год.
  • Запровадження зон, де заборонено залишати (паркувати) електросамокати. Це – історичний центр, зони навколо дипломатичних установ, окремих державних органів, правоохоронних органів та суб’єктів, котрі працюють у галузі національної безпеки і оборони.
  • Чіткий перелік зон, де заборонено кататися на орендованому електросамокаті. Це: Пейзажна алея, пішохідна частина вулиці Сагайдачного (Контрактова площа), деякі релігійні та "чутливі" зони, наприклад, кладовища, а також частина зон навколо органів державної влади. У таких місцях програмним методом забороняється пересування самокатів – на під’їзді до цих зон самокат буде вимикатися автоматично.
  • Впорядкування точок ранкового старту електросамокатів. У всіх районах Києва буде обладнано 1025 точок старту – це будуть паркомісця для п'яти і десяти самокатів. Лише з них самокати будуть стартувати – так у місті має вирішитися проблема, коли після підзарядки зранку самокати "розкидані" деінде.
  • Домовленість щодо зобов’язання операторів страхувати кожного користувача (орендаря) електросамокату на випадок нещасних випадків і травм при використанні транспортного засобу. Страховий поліс має покривати витрати на медичну допомогу та лікування, а також на відшкодування збитків, завданих майну третіх осіб. Покриття має сягати суми від 100 тисяч гривень.
  • Маркування кожного самокату. Щоб легше ідентифікувати дорожні пригоди, випадки псування самокатів та завдання шкоди третім особам, на кожен самокат із обох боків нанесуть спеціальний номер у форматі літери і трьох цифр. Це дозволить людям скаржитися адресно, передавати інформацію так, щоб ідентифікувати порушників було легше.

Їздити на електросамокатах потрібно буде обережніше Фото з відкритих джерел

Документ діятиме, поки Верховна Рада не ухвалить закон стосовно визначення статусу і порядку діяльності електросамокатів та інших засобів електромобільності. 

Новини за темою: У Львові жінка похилого віку громила припарковані електросамокати

Профіт Меморандуму для міста і користувачів

За словами адміністрації сервісів оренди самокатів, така новація позитивно вплине на безпеку користувачів, пішоходів і на загальний порядок у місті.

У КМДА також певні, що підписаний документ є корисною ініціативою на шляху до порядку на дорогах і вулицях столиці. Заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов, котрий підписував документ від міста, заявив, що меморандум є "найкращою угодою, яку можна укласти на сьогодні". 

Чиновник зазначив, що найскладнішим етапом переговорів став пункт про згоду операторів надавати місту інформацію, необхідну для контролю якості послуг прокату. Йдеться про пікові години використання самокатів, перелік районів та локацій, де самокати мають найбільший попит серед містян, динамічну теплову карту користування по годинах та днях і щотижневий звіт про інциденти (ДТП, поломки, наїзди) з електросамокатами.

Усов підкреслив, що вулицями Києва їздить майже 4000 прокатних електросамокатів, а питання їхнього використання не врегульовано на державному законодавчому рівні. До кінця  поточного року очікується збільшити їхню кількість до 7000 – саме тому місто ініціювало підписання Меморандуму, згідно з яким оператори беруть на себе певні зобов’язання та приймають правила від КМДА. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.