За затримку зарплат – штраф: Законопроект про покарання роботодавця за борги із зарплатні

Топ-новина
Топ-новина
Роботодавцям доведеться платити штрафи за "прострочку" виплат зарплати Фото з відкритих джерел

Уряд планує ввести штрафи за несвоєчасну виплату зарплати

Нещодавно у Міністерстві економіки розробили комплекс штрафних санкцій, які, ймовірно, будуть застосовувати до роботодавців, котрі систематично накопичують заборгованості із зарплатні своїм працівникам. Окрім цього, у вересні урядовці планують індексувати заробітну платню працівникам бюджетної сфери.

Далі розповідаємо про таку індексацію, а також про штрафи для роботодавців за зарплатні заборгованості працівникам.

Як захищатимуть працівників від невиплат зарплатні

На сайті Профспілок з'явився законопроект про посилення захисту прав працівників у разі порушення терміну виплати зарплати. Йдеться про нові правила, які впроваджують кримінальну відповідальність керівника та ФОПа за безпідставну невиплату зарплати або її частини за понад місяць, а також виплату пені за невиплату зарплати. Окрім цього, будуть впроваджені оновлені норми з виплати відпусткових та оплати праці за дні відрядження.

Відповідно до законопроекту про посилення захисту вимог працівників щодо виплати заборгованості із заробітної плати у випадку неплатоспроможності роботодавця, працівникам можуть надати компенсації у випадку неплатоспроможності їхнього роботодавця.

Відповідно до законопроекту про захист прав працівників у разі порушення строків виплати зарплати, пропонується таке:

  1. Зобов'язати роботодавця сплачувати працівнику пеню у розмірі облікової ставки Нацбанку за кожний день затримки зарплати. Пеня замінить чинну нині компенсацію, яку роботодавці виплачують працівникам за затримку зарплати.
  2. Надати працівнику право тимчасово припинити працювати у разі затримки виплати зарплати на термін більше ніж 15 днів (проте для деяких випадків діятимуть винятки).
  3. Змінити принцип визначення кримінальної відповідальності за порушення строків виплати заробітної плати. Зараз розмір штрафів не залежить від кількості працівників на підприємстві і становить від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як каратимуть роботодавців-боржників

Якщо парламентарії приймуть законопроект, то за безпідставну невиплату зарплати або її частини за понад місяць, вчинену умисно керівником підприємства чи ФОПом, буде встановлено штраф у розмірі від 400 до 800 нмдг (від 6800 до 13600 гривень), за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення. Також роботодавцеві можуть призначити виправні роботи на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Новація покликнаа забезпечити захист працівникам Фото з відкритих джерел

При цьому якщо затримка сталася внаслідок нецільового використання коштів, призначених для виплати зарплати, штраф становитиме від 800 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 13600 грн до 20400 грн) за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Оплата відпусткових і днів у відрядженні

Вказаний законопроект пропонує змінити термін виплати відпусткових. Відповідно до документа, відпусткові потрібно буде виплачувати до початку відпустки, якщо інше не передбачено законодавством чи трудовим / колективним договором. Наразі ж відпусткові слід виплачувати не пізніше ніж за три дні до початку відпустки. 

Також пропонується змінити правила нарахування оплати праці за дні відрядження. Працівникам, направленим у службове відрядження, оплачуватимуть роботу відповідно до умов, визначених трудовим / колективним договором. Це означає, що не буде згадки про оплату праці не нижче середнього заробітку і не потрібно буде порівнювати розмір оплати праці з середнім заробітком, розрахованим за Порядком №100.

Якщо народні депутати проголосують за законопроект про посилення захисту прав працівників у разі порушення терміну виплати зарплат, він набуде чинності 1 січня 2022 року.

Про індексацію зарплати у вересні

У вересні 2021 року зарплатню індексуватимуть на рівні липня 2021 року. При цьому коефіцієнти індексації не зміняться. Відповідно до правил обчислення індексу споживчих цін (ІСЦ),  індексувати зарплату слід, коли розрахований ІСЦ перевищить поріг індексації (наразі 103%). ІСЦ має обчислюватися наростаючим підсумком.

Заробітна плата індексується у межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб – станом на вересень 2021 року він становить 2379 гривень.

При підвищенні окладів значення індексу у місяці підвищення приймається за 1 або 100%. Місяць підвищення вважається базовим та індексація в цьому місяці не проводиться. Але це тільки тоді, якщо сума підвищення заробітної плати перевищить суму індексації.

Індекс споживчих цін, на підставі якого здійснюється розрахунок для проведення індексації, за липень поточного року складав 100,1%. Він не вплинув на коефіцієнти індексації, тому усі роботодавці нараховуватимуть індексацію за коефіцієнтами на рівні липня 2021 року. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.