У Києві готуються до будівництва метро на Троєщину: Що обіцяють цього разу і що вже зроблено

Топ-новина
Топ-новина
Метро на Троєщину знову під питаннями Фото з відкритих джерел

У Києві знову заговорили про активний процес будівництва четвертої гілки метрополітену  

Київська міська влада анонсувала початок підготовки до будівництва четвертої, Подільсько-Вигурівської, лінії метрополітену. Заплановано, що вона має поєднати Кільцеву дорогу із житловим масивом Троєщина. Власне, "початок підготовки" – це ще не будівництво, але хоча б щось. Із заяв представників КМДА зрозуміло, що план вони мають: першою хочуть збудувати ділянку від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна", потім – мостовий перехід. Усе це дуже масштабні плани, на виконання яких очікувано потрібно дуже багато часу і шалені суми, взяті з бюджету й отримані від спонсорів.

Далі розповідаємо про новини стосовно будівництва четвертої лінії метро, а також про обіцянки столичної влади щодо підземки, які поки залишаються невиконаними.

Що нового у будівництві метро на Троєщину

Будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену, за інформацією Київської міської державної адміністрації, буде складатися з кількох етапів. Заступник голови КМДА Олександр Густєлєв зазначив, що поетапно будуватимуть окремими дільницями. Перша з них – це частина станції "Глибочицька" до станції "Райдужна".

Другий етап – Подільсько-Воскресенський мостовий перехід, надзвичайно важлива складова четвертої гілки. Її основна функція – сполучення між правим берегом Києва і лівим.

Станом на початок жовтня, за інформацією Густєлєва, тривають такі будівельні роботи:

  • будівництво станцій метро на нижньому ярусі мосту;
  • будівництво станцій метро на лівому березі, де метро пролягатиме під землею;
  • будівництво двох тунелів для майбутньої станції "Райдужна". 

Новини за темою: КМДА: Будівництво метро на Троєщину складатиметься з п'яти етапів

Щодо грошей, то у КМА розповіли і про це. Так, за словами Густєлєва, цього року метрополітен таки отримав фінансування, проте поки невідомо, як саме його використовують.

"У 2021 році комунальному підприємству "Київський метрополітен", як замовнику проектування і будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро, передбачено фінансування в обсязі 30 мільйонів гривень. Перша дільниця включатиме 6 станцій", - зазначив Густєлєв.

Йдеться про будівництво шести станцій: "Глибочицька" (з пересадкою на "Лук’янівську"), "Подільська" (з пересадкою на "Тараса Шевченка"), "Суднобудівна", "Труханів острів", "Затока Десенка", "Райдужна". 

Будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену у складі Подільсько-Воскресенського мостового переходу Київська міська рада

У КМДА повідомляють, що в рамках будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу майже побудовано в основних конструкціях три станції метрополітену: "Суднобудівна", "Труханів острів" та "Затока Десенка". На черзі станція мілкого залягання на лівому березі Києва під назвою "Райдужна".

Щоправда, 2021 рік уже закінчується, а завершеного результату будівництва немає, до того ж невідомо, скільки коштів було витрачено і на які саме потреби будівельного процесу.

Новини за темою: Карантин у Києві поки не посилюватимуть: У КМДА назвали умову введення COVID-сертифікатів

Як починали будувати метро на Троєщину

Метро на Троєщину – вічна обіцянка столичної влади. Приміром, Віталій Кличко, обидва рази йдучи на місцеві вибори, робив її однією з ключових "пряників" для виборців. Його попередники так само обіцяли метрополітен на Троєщину і на Виноградар, але нічого з цього не було виконано.

Проект, що з року в рік виглядає все більш нереалістичним, обговорюють вже більше двадцяти років, реальні будівельні роботи тривають з 2017-го, і час від часу зі столичного бюджету виділяють гроші. У 2021 році в Міністерстві фінансів Україні заявили, що першу пускову ділянку метро на Троєщину запустять до 2024 року. 

Так виглядає Подільсько-Вигурівська лінія метро зараз Київська міська рада

Заступник міністра фінансів Олександр Кава заявив, що початок будівництва гілки метро в бік Деснянського району Києва залежить від введення в експлуатацію Подільсько-Воскресенського мосту, який фактично є перешкодою для підземки на Троєщину.

У 2020 році Віталій Кличко зазначав, що за рік (тобто у 2021-му) автотранспортний міст між лівим і правим берегом буде з’єднано і розпочнеться планування будівництва метро на Троєщину. 

До завершення Подільсько-Вигурівської лінії метро ще далеко Київська міська рада

Але 2021 рік спливає, а міст не добудований. Тим часом на початку жовтня Кличко заявив, що звільнить людину, відповідальну за автосполучення між лівим і правим берегом, у разі недотримання крайнього терміну введення мосту в експлуатацію, а це – кінець 2021 року. 

Новини за темою: Кличко може піти у відставку наступним, - Разумков

Скільки грошей потрібно і де їх візьмуть

У 2015 році Віталій Кличко заявив, що грошей на зведення нових станцій метро у місцевому бюджеті немає, а місто шукає інвесторів та обговорює можливість фінансування проекту з міжнародними фінансовими організаціями, як-от ЄБРР і Світовим банком.

2018 року столична влада заявила, що інвестор є, і це – китайська компанія. Тоді ж Віталій Кличко підписав угоду про співпрацю щодо будівництва метро з китайським консорціумом, до якого входять компанії: China Railway International Group Co., Ltd. і China Pacific Construction Group with China Railway International Group Co., Ltd. 

Для будівництва потрібно космічно багато грошей Фото з відкритих джерел

Вартість будівництва троєщинського метро було оцінено у 2 мільярди доларів, і 85% цієї суми мав забезпечити кредит від китайських компаній. Проект з можливим терміном будівництва 5 років передбачав 18 кілометрів нової лінії метро з 13-ма станціями та пересадкову лінію протяжністю 1 кілометр.

У 2019 році КП "Київський метрополітен" оголосив тендер на техніко-економічне обґрунтування будівництва нової лінії метро, але за кілька місяців його скасували через скорочення витрат на закупівлю товарів, робіт і послуг.

Станом на 2019 рік вартість будівництва "метро на Троєщину" оцінили у 40-50 мільярдів гривень. Кличко сказав, що у 2021 році презентують проект будівництва і під нього шукатимуть інвесторів, бо для міського бюджету це надто великий фінансовий тягар, який Київ навряд чи потягне. Тоді ж міський голова заявив, що потрібно шукати інвесторів, які дадуть гроші на дороге будівництво.

У Міністерстві фінансів України нещодавно заявляли, що готові допомогти Києву залучити фінансування ЄБРР і Європейського інвестиційного банку для будівництва першої ділянки метро на Троєщину, яку можна буде запустити до 2024 року…

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.