Реформа СБУ на фінішній прямій: Що передбачає оновлений законопроект про новації для Служби безпеки

Топ-новина
Топ-новина
СБУ реформуватимуть вже зовсім скоро фото з відкритих джерел

Реформа скоро має розпочатися вже на практиці

Нещодавно Міжнародна дорадча група (МДГ) підтримала законопроект про реформування Служби безпеки України для перетворення її на сучасну європейську службу безпеки, здатну максимально якісно захищати Україну від загроз. Це означає, що масштабна реформа СБУ не за горами.

Далі розповідаємо про особливості законопроекту щодо реформування Служби безпеки, а також безпосередньо про саму реформу СБУ.

Трохи про законопроект щодо реформи СБУ

Проект нового закону про СБУ (№ 3196) був презентований президентом Володимиром Зеленським у березні 2020 року. Але з тих пір його вдосконалювали члени парламентської робочої групи: представники ВРУ, СБУ та МДГ. У січні 2021 року проект закону пройшов перше читання – у ньому було враховано більшість напрацьованих рекомендацій Міжнародної дорадчої групи.

В цілому законопроект передбачає повне поетапне позбавлення СБУ функцій досудового слідства, а також закриття слідчих ізоляторів СБУ, суттєве скорочення та демілітаризацію служби і посилення механізму нагляду над нею.

Передача повноважень від СБУ іншим службам і відомствам. СБУ має передати свої специфічні функції, приміром, повноваження досудового слідства, іншим правоохоронним органам, щоб посилити власний потенціал. У законопроекті пропонується позбавляти СБУ повноваження здійснювати досудове слідство поетапно до 2023 року. Виявивши загрозу національній безпеці, Служба безпеки має передати таку інформацію органам державної влади, уповноваженим на виконання відповідних необхідних дій, тобто поліції.

У законопроекті також прописано, що з 2022 року СБУ не матиме права починати нові розслідування, а ті, які вже розпочато, повинна завершити до кінця 2022 року або передати їх за підслідністю – до ДБР, НАБУ, поліції чи Бюро економічної безпеки. Оперативно-розшукові справи, що включають прослуховування чи інші методи негласного збору інформації для кримінальних проваджень, також повинні бути закриті до кінця 2022 року.

Окрім цього, з переліку функцій СБУ прибрали "попередження, виявлення та припинення кримінальних правопорушень". 

Liga.net

Зменшення штату СБУ. Кількість співробітників СБУ завелика пропорційно кількості населення – це стає слабкою стороною відомства, бо 95% бюджету Служби безпеки витрачається на зарплатню, і не залишається коштів для інвестицій у сучасні технології.

За даними МДГ, кількість співробітників Служби безпеки України відносно кількості населення мала б становити близько 5500, а не 24 000 осіб, як зараз, або визначеної законом 31 000 співробітників. 

Закриття ізоляторів тимчасового тримання. У законопроекті вказано, що найближчим часом у СБУ зачинять ізолятори тимчасового тримання. Вони завжди були приводом для підозр щодо застосування там силових методів отримання інформації. 

Коригування причин тимчасового обмеження свобод людини. Такі дії з боку контррозвідувальників у новому законопроекті допускаються лише "за дозволом суду". Також додано норму про те, що дії працівників СБУ можуть бути оскаржені в суді.

Зміни у трактуванні законодавства. Йдеться про чітке визначення положень і обов’язків силовиків. Приміром, з визначення терміну загроз нацбезпеці прибрали фразу "потенційні загрози", котра фактично безмежно розширювала сферу інтересів та впливу СБУ. До того ж із завдань прибрали протидію "загостренням суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації", яка дозволяла СБУ втручатися у політику.

Поповнення повноважень СБУ. До функцій Служби безпеки додали міжнародну співпрацю, уточнивши її межі. Це вкрай важливо для взаємодії зі спецслужбами держав-союзників, зокрема, з країнами ЄС та країнами-членами НАТО.

Розархівація даних СРСР. Законопроект покладає на СБУ обов’язок "розархівувати і оцифрувати всю інформацію репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років", з якої зняли гриф таємності у 2015 році законом "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму". Тож майно (приміром, предмети побуту та книги), яке було конфісковане репресивними органами, підлягає поверненню спадкоємцям, родичам постраждалих, релігійним конфесіям чи іншим правонаступникам.

Блокування сайтів. Це – безумовно, проблемний бік документу про реформу СБУ. Справа у тім, що низка статей закону "Про контррозвідувальну діяльність" передбачає різний перелік підстав для блокування сайтів. Незважаючи на те, що за правилом блокування сайтів відбувається за рішенням суду, така неузгодженість створює ризики позасудового блокування сайтів.

Ця норма не дає гарантій необхідності блокування, бо не передбачає можливості перед блокуванням сайту обмежити доступ лише до шкідливого контенту, а не до всього ресурсу. До того ж не передбачено залучення до цього процесу представників самого сайту, який блокується, а це є вимогою до такого роду процедур, зазначеною Європейським судом з прав людини. 

Новини за темою: Зеленський дозволив СБУ та ультранаціоналістам переслідувати опозиційних політиків і ЗМІ, - американський експерт

Що кажуть експерти про реформу СБУ

Міжнародна дорадча група складається з представників Євросоюзу, НАТО та експертів зі США і опікується питанням реформи СБУ. Два тижні тому Група підтримала зміни до оновленого законопроекту про Службу безпеки України, представленого 3 червня, закликавши Верховну Раду невідкладно прийняти цей законопроект. У МДГ заявили, що ухвалення і ретельне впровадження законопроекту стане важливим кроком на шляху наближення України до принципів НАТО та ЄС. 

До того ж у МДГ переконані, що українська Служба безпеки повинна бути докорінно реформована, щоби стати сучасною європейською службою безпеки, здатною краще захищати Україну від внутрішніх та зовнішніх загроз, у тому числі з боку Російської Федерації. 

Зокрема, фахівці міжнародної групи заявили, що, відповідно до європейських стандартів, кількість співробітників СБУ має бути скорочена, а саме відомство потрібно деполітизувати, демілітаризувати і перетворити виключно на цивільну службу під демократичним та цивільним наглядом, але без правоохоронних функцій. При цьому правоохоронні функції стосовно економічних злочинів, організованої злочинності, корупції і контрабанди потрібно передати новоствореному Бюро економічної безпеки.

Фото з відкритих джерел

Країни-члени ЄС і НАТО регулюють розділення функцій контррозвідки і кримінальних розслідувань через чітке юридичне розмежування – тому завдання поліції і служби розвідки не можуть перетинатися або дублюватися.

У Рекомендації ПАРЄ №1402 від 1999 року йдеться про те, що функції служби внутрішньої безпеки не можуть мати правоохоронних функцій, як-от: розслідування, арешт, затримання. Окрім цього, збірник найкращих практик ООН теж не рекомендує поєднувати повноваження розвідувальної і правоохоронної роботи в одному відомстві. Згідно з міжнародними стандартами, більшість демократичних держав обмежують повноваження служб безпеки збором, обробкою і наданням інформації, без правоохоронних функцій. 

Новини за темою: СБУ затримала іноземця, якого розшукує Інтерпол

*************

Очевидно, що реформа СБУ вже на завершальному етапі. Якщо Верховна Рада проголосує за скоригований міжнародною групою експертів законопроект, то реформування Служби увійде у практичну площину.

Що швидше Україна впроваджуватиме новації, рекомендовані європейськими фахівцями, то швидше отримаємо принципово нову спецслужбу і кращі відносини з ЄС і НАТО.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.