Проїзд у транспорті Києва може подорожчати до 20 гривень: Реальні причини росту цін та аргументи з боку КМДА

Топ-новина
Топ-новина

У КМДА обговорюють майбутнє підвищення цін у транспорті

Фото з відкритих джерел

Зовсім скоро проїзд у київському транспорті по 8 гривень залишиться у минулому

Київська міська влада анонсувала підвищення вартості поїздок у громадському транспорті столиці. Щоправда, до подорожчання містяни ще мають півтора місяця – нові ціни на проїзд у транспорті запрацюють з першого дня нового року.

Насправді, ця новина хоч і неочікувана для киян, але давно запланована міською владою, яка має кілька аргументів на користь свого непопулярного рішення. Далі розповідаємо про анонсовані транспортні новації у столиці.

Подробиці подорожчань у муніципальному транспорті Києва

З 1 січня 2022 року вартість проїзду у комунальному громадському транспорті Києва має подорожчати до 20 гривень. Про це розповів 16 листопада перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Він зазначив, що доцільність підвищення тарифів буде вирішуватися на громадських обговореннях у форматі електронних консультацій, які триватимуть 15 днів. Тож остаточне рішення про подорожчання проїзду у транспорті буде оприлюднене після обговорень у КМДА. 

Фото з відкритих джерел

Наразі планують збільшити вартість однієї поїздки у метро, трамваї, тролейбусі та автобусі до  20 гривень у разі придбання разового квитка. При цьому у разі оплати проїзду з використанням багатофункціональної електронної картки "Муніципальна картка "Картка киянина" вартість поїздки становитиме 12 гривень.

Разом з тим для пасажирів, які їздять у муніципальному транспорті за електронними проїзними квитками, також передбачені знижки. Для таких жителів столиці вартість поїздки у комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 гривень. Ціна 15 гривень буде актуальною за умови одноразової купівлі 50-ти поїздок, а 20 гривень – за умови одноразової купівлі від 1 до 9-ти поїздок.

Фото з відкритих джерел

Можна буде придбати місячні проїзні квитки зі знижками. Одна поїздка за таким проїзним коштуватиме від 14,20 гривні залежно від типу проїзного. В обігу залишаться проїзні QR-квитки, що використовуються з моменту активації: на 24, 48 та 72 години. Разом з тим міська адміністрація зберігає пільги на проїзд для всіх соціально вразливих категорій населення.

За словами Миколи Поворозника, зараз кияни можуть придбати наперед поїздки за ціною 6,50 гривень і деякий час користуватися комунальним транспортом за старими цінами.

Новини за темою: "Укрзалізниця" планує об’єднати транспортну мережу з Європою, - Мінінфраструктури

Історія питання щодо подорожчання проїзду у столиці

Про майбутнє підвищення цін на проїзд в громадському транспорті столиці перевізники заговорили ще у травні цього року. Це була ініціатива Київської міської державної адміністрації на прохання перевізників. Тоді заговорили про 20-25 гривень за одну поїздку – така цифра виникла через значне подорожчання енергоносіїв.

Микола Поворозник зазначив, що в умовах підвищення тарифів на енергоносії не можна залишати чинною актуальну зараз вартість проїзду. Якщо ціна залишиться незмінною, перевізники будуть загнані у боргові ями, а робота транспортних підприємств може зупинитися взагалі.

За його словами, після того як Київ погодився компенсувати різницю у тарифах на опалення для населення з місцевого бюджету, фінансувати громадський транспорт, який є дотаційним, стало надзвичайно збитково, і так тривати не може. 

Тож наприкінці жовтня столична влада отримала пропозиції від комунальних підприємств щодо економічного обґрунтування цін і сформувала обґрунтовану вартість проїзду.

Новини за темою: В Україні відсьогодні почали перевіряти безпеку транспорту

Причини подорожчання проїзду у київському транспорті

Столиця вимушена підвищити вартість проїзду у комунальному громадському транспорті, щоб забезпечити його стабільну роботу та безпеку перевезення пасажирів.  

Фото з відкритих джерел

Головна причина подорожчання – висока реальна собівартість проїзду у транспорті Києва. Йдеться про вартість електроенергії для функціонування метрополітену, тролейбусів і трамваїв.

Микола Поворозник свого часу зазначав, що собівартість проїзду у столичному метро, а також електричному і автомобільному транспорті складає 20 гривень, у міській електричці – більше ніж 71 гривня. Він підкреслив, що електроенергія, яку враховують при розрахунку вартості проїзду для метро, на початку року коштувала 1 гривню 90 копійок, а зараз – 3 гривні 60 копійок.

Новини за темою: У Києві провели сотні карантинних рейдів у кафе, ресторанах і транспорті. Що загрожує порушникам

Експерт з транспортного планування Дмитро Беспалов певен, що у Києві потрібно розвивати проїзд у транспорті за допомогою абонементів. Він підкреслив, що виступає радше за дорогий проїзд, який перевищував би 20-30 гривень, але водночас з вигідними квартальними та річними абонементами для пасажирів.

Беспалов каже, що річний абонемент на проїзд у Києві є дорожчим за аналогічний у Празі, хоча транспортна система чеської столиці якісніша, ніж київська. Експерт переконаний, що українська столиця у перспективі ризикує взагалі втратити громадський транспорт, бо інфраструктура є і буде недофінансованою.

На думку директора консалтингової компанії William Invest Expert Віктора Медведя, збільшення на 50% вартості проїзду – з 8 до 12, з 10 до 15 гривень – має під собою конкретні ринкові підстави. На його переконання, мінімальний обсяг підвищення вартості становить 10%.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.