Попередити і відсторонити: Як у Мінекономіки радять реагувати на відмову вчителів і чиновників від COVID-вакцинації

Топ-новина
Топ-новина
Фото з відкритих джерел

Алгоритм доволі простий і не має викликати непорозуміння

Вакцинація проти коронавірусу в Україні показує непогані результати, але до повного курсу імунізації бодай половини населення країни ще далеко. Незважаючи на достатню кількість вакцини у поліклініках та пунктах вакцинації, багато українців не поспішає робити щеплення з певних причин.

Кілька тижнів тому в Україні запрацювало правило, згідно з яким роботодавці мають право відсторонювати від роботи нещеплених працівників без збереження їхньої заробітної плати. Йдеться про працівників освіти і чиновників, котрих з 8 листопада уже почали відсторонювати від роботи за умови відсутності щеплення. 

А нещодавно Міністерство економіки України розробило алгоритм  для роботодавців – як діяти з тими освітянами та чиновниками, які ухиляються від обов'язкової вакцинації проти COVID-19 і взагалі не планують робити щеплення.

Далі розповідаємо про правила, розроблені економічним відомством для тих роботодавців, чиї працівники не хочуть вакцинуватися за жодних обставин.

Що робити, якщо вчителі і чиновники відмовляються від щеплення

Міністерство економіки України листом від 3 листопада № 4706-06/52950-03 визначило алгоритм дій роботодавця стосовно осіб, котрі не дотримуються вимог щодо обов'язкової вакцинації проти COVID-19. Йдеться про вчителів та чиновників, які не роблять щеплень.

Фото з відкритих джерел

Враховуючи норми Постанови № 1096, економічне відомство пропонує такий алгоритм:

1. Спершу роботодавець повинен поінформувати всіх без винятку працівників про таке:

  • необхідність отримання обов'язкового профілактичного щеплення проти коронавірусу;
  • можливі місця проведення такого щеплення;
  • правові наслідки у разі відмови або ухилення від обов'язкового профілактичного щеплення проти коронавірусу, тобто про подальше відсторонення від роботи без збереження заробітної плати.

2. Після інформування усіх працівників роботодавець повинен за можливості організувати проведення обов'язкових щеплень працівників проти коронавірусу, а також з метою сприяння їх проведенню – забезпечити певну допомогу працівникам.

3. Скласти відповідний акт випадків ухилення або відмови працівників від проходження обов’язкового щеплення. У разі наявності абсолютних протипоказань до проведення профілактичних щеплень проти COVID-19 роботодавець має отримати копію висновку лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти коронавірусу (форма № 028-1/о), виданого закладом охорони здоров'я.

4. Якщо після документування випадків ухилення або відмови працівника від проходження щеплення працівник продовжує ухилятися чи відмовлятися від щеплення за відсутності протипоказань, роботодавець може відсторонити такого співробітника від роботи. Для цього потрібно видати наказ / розпорядження з обов'язковим доведенням його до відома особи, яка відсторонюється, не пізніше дня видання такого документа у встановленому порядку. Термін відсторонення встановлюється до усунення причин, що його зумовили – тобто до проходження працівником вакцинації.

Новини за темою: Тисяча за вакцинацію: Нардепи схвалили законопроект у першому читанні

Разом з тим у Міністерстві охорони здоров'я України зазначають, що отримання однієї дози дводозної вакцини проти COVID-19 не може вважатися ухиленням або відмовою працівника від проходження щеплення. Тому введення однієї дози вакцини і відсутність другої не може бути підставою для відсторонення.

фото з відкритих джерел

Одразу після усунення обставин, що обумовили відсторонення від роботи (закінчення дії карантину або отримання особою щеплення проти коронавірусу) працівник має бути допущений до роботи на тих самих умовах. Також, за словами головного санлікаря України Ігоря Кузіна, повернутися на роботу після відсторонення можна вже після отримання першої дози вакцини. 

Новини за темою: МОЗ має намір покарати медиків, які виступають проти вакцинації від COVID-19

Що із зарплатою у відстороненого працівника

Питання стосовно оплати праці на період відсторонення працівника від роботи потрібно вирішувати, враховуючи норми ч. 1 ст. 94 Кодексу законів про працю та ч. 1 ст. 1 ЗУ "Про оплату праці".

Оскільки під час відсторонення працівник тимчасово звільняється від виконання своїх трудових обов'язків, а відтак – не виконує роботу, то за загальним правилом заробітна плата в період відсторонення йому не виплачується (якщо інше не встановлено законодавством України).

фото з відкритих джерел

Разом з тим вітчизняне законодавство прямо не передбачає обов'язку роботодавця щодо збереження за працівником заробітної плати на період його відсторонення від роботи у зв'язку з відмовою або ухиленням від щеплення проти COVID-19. При цьому колективний або трудовий договір чи рішення роботодавця в межах компетенції може передбачати й інші умови. 

Новини за темою: На Закарпатті відкриють кабінет анонімної COVID-вакцинації

Кому обов’язково вакцинуватися?

З 8 листопада до переліку професій, які підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19, належать освітяни та чиновники. А нещодавно Міністерство охорони здоров'я розширило цей список, повідомивши, що нещеплених працівників з переліку почнуть відсторонювати від роботи з грудня. Відтак, до вчителів, викладачів та працівників місцевих органів влади долучили: 

  • співробітників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • працівників установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • працівників державних підприємств, установ та організацій.

Працівники зазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 до 9 грудня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Ті, хто має абсолютні протипоказання до проведення щеплень,  не підлягають вакцинації. 

Новини за темою: МОЗ: Виявлення антитіл до COVID-19 не є підставою для відмови від вакцинації

Що кажуть в уряді про відсторонення нещеплених працівників від роботи

Паралельно з розпорядженнями уряду щодо обов’язкової вакцинації від коронавірусу представників низки професій прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні немає і не буде примусової імунізації.

Денис Шмигаль

Фото з відкритих джерел

"У нас немає примусової вакцинації і не буде: це протизаконно, цього немає ніде у світі. Але у нас, відповідно до запровадження надзвичайної ситуації, Міністерство охорони здоров'я може своїм наказом вводити перелік професій, які мають бути обов'язково вакцинованими, щоб мати змогу виконувати свої професійні обов'язки", – заявив Шмигаль.

При цьому очільник уряду зазначив, що Міністерство охорони здоров'я може визначати професії, представники яких мають вакцинуватися обов'язково. Це означає, що існуючий нині перелік професій не остаточний, у ньому можуть бути доповнення.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.