Новини » Світ Читать эту новость на русском

Паливна криза у Великій Британії: Чому королівство стикнулося з дефіцитом бензину, а АЗС спорожніли

Топ-новина
Топ-новина
Велика Британія стикнулася з небаченим дефіцитом бензину фото з відкритих джерел

На заправках – шалені черги, а допомагають нормалізувати ситуацію військові

За останні кілька днів Велика Британія стикнулася з безпрецедентним явищем – жорстким дефіцитом пального і як наслідок – з неконтрольованою поведінкою громадян. Протягом останніх кількох днів на автозаправках шикуються черги з автомобілів, кожен водій хоче повністю заповнити бак своєї автівки бензином, якого майже немає. Паливні компанії намагаються обмежити продаж бензину, вводячи ліміти на дефіцитний товар, а ціни на пальне тим часом живуть своїм життям.

Далі розповідаємо про передумови і причини паливної кризи в Об'єднаному Королівстві, а також про реальні наслідки небувалого дефіциту бензину на британських заправках.

Що відбувається на британських АЗС

Уже другий тиждень поспіль у Великій Британії практично неможливо купити бензин. Пояснення цьому доволі просте – 23 вересня британська нафтогазова компанія British Petroleum закрила кілька десятків АЗС по всій країні через нестачу водіїв бензовозів, які доставляли пальне з великих терміналів. Ця, здавалося б, проста причина і стала відправною точкою наростання кризи, яка зараз захопила королівство. Після порушень у ланцюгах постачання палива і закриття АЗС автовласники вирішили заправитися і закупити трохи бензину та дизпалива на деякий час, доки проблема з АЗС вирішиться. Через це з'явилися черги на автозаправках, і бензин швидко закінчився не лише на АЗС компанії British Petroleum, а й на сусідніх.

Ажіотаж підсилював сам себе: попит, що швидко зростав, сильно тиснув психологічно на автовласників і на тлі паніки громадян зростав ще швидше. У деяких водіїв це призвело до сутичок за можливість заправити свій автомобіль. Приміром, у чергах на заправках Esso постійно виникають бійки – у Лондоні, наприклад, один водій спробував збити машиною іншого у сутичці за місце у черзі.

На британських заправках - дефіцит бензину фото з відкритих джерел

Згідно з даними Асоціації роздрібних торговців бензином, від 50% до 90% бензозаправних станцій у Великій Британії порожні. Близько 5500 (а це майже 90%) заправних станцій компанії British Petroleum заявили про те, що у них повністю закінчилося пальне. При цьому деякі АЗС повідомляють про зростання попиту на 500%, а деякі зачинилися, бо не мають чим торгувати.

Звісно, не лишилися осторонь цінові коливання при шаленому зростанні попиту. Організація RAC, яка представляє інтереси автомобілістів, заявила, що з 24 вересня ціна за літр неетилованого бензину підскочила до восьмирічного максимуму, досягнувши $1,8 за літр.

Тим часом британська компанія EG Group, котра володіє 400 автозаправками, ще 24 вересня ввела обмеження на покупку бензину на своїх заправках. Ліміт полягає у тому, що один клієнт (за винятком далекобійників і водіїв екстрених служб) може  витратити лише $41 за один раз.

На британських АЗС не залишилося бензину фото з відкритих джерел

На фоні нестачі палива багато хто вважає, що потрібно надати пріоритетний доступ до бензину "ключовим працівникам": співробітникам медичних і соціальних служб. Профспілки лікарів, медсестер, працівників будинків для літніх людей заявили, що уряд має виділити окремі АЗС виключно для представників суспільно важливих професій.

Деякі станції швидкої допомоги мають запаси палива, і, найімовірніше, їм будуть поставляти пальне пріоритетно. А у низці лікарень існують спеціальні плани з транспортування персоналу, які можуть впровадити, якщо ситуація не нормалізується.

Новини за темою: Велика Британія до 2035 року повністю перейде на "зелену" електроенергію, - Джонсон

Першопричини паливної кризи

Проблема з нестачею водіїв вантажівок, які розвозять паливо на заправки, існує у Королівстві не перший місяць. Так чи інакше вона проявляється вже другий рік поспіль. За оцінкою Асоціації автомобільних доріг, по всій країні не вистачає понад 100 тисяч кваліфікованих водіїв. До того ж пандемія коронавірусу, повальна втрата працівниками робочих місць, а також Brexit – вихід Великої Британії з ЄС, і як наслідок нестача робочих місць – вплинули на ринок вантажоперевезень по країні.

Приміром, на початку 2020 року через локдаун працівники-іноземці покинули Британію і поїхали на батьківщину. А коли можливість в'їзду поновилася, вони не змогли перетнути кордон – правила дозволу змінилися після виходу Британії з і складу Євросоюзу.

Цікава річ – за інформацією нафтових компаній, у сховищах і на нафтопереробних заводах палива вистачає. Власне, проблема полягає лише у неможливості доставки бензину на автозаправні станції.

Новини за темою: Мінекономіки України підвищило граничну вартість бензину і дизпалива

Як британський уряд вирішує проблему

Уряд намагається вирішити паливну кризу якомога швидше і мінімальними зусиллями. Одним зі шляхів може стати спрощення процедури видачі віз іноземним водіям вантажівок і прискорення процесу складання іспитів на права. Майже 3000 осіб отримають права після коротких інтенсивних курсів кермування. 

Тим часом прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що 5000 водіїв-іноземців будуть допущені у країну, щоб допомогти скоротити затримки у поставках пального на АЗС.

Борис Джонсон

Reuters

Окрім цього, 26 вересня Міністерство бізнесу, енергетики і промисловості Британії тимчасово призупинило дію закону про конкуренцію, щоб паливні компанії надавали пріоритет тим частинам країни, де дефіцит найбільший. Це має мінімізувати перебої з поставками палива на автозаправки.

До того ж уряд дозволив продовжити термін дії спеціальних водійських прав, що дозволяють їх власникам перевозити небезпечний вантаж, зокрема і пальне. Права, термін дії яких закінчується з 27 вересня по 31 грудня, будуть продовжені до 31 січня 2022 року без необхідності складання повторних іспитів.

28 вересня міністр транспорту Великої Британії Грант Шеппс зазначив, що ситуація з доступністю бензину на АЗС уже стала покращуватися. Він підкреслив: якщо раніше кількість клієнтів на деяких АЗС виросла на 500%, то зараз навантаження на заправки перевищує нормальний показник лише на 40%. Проте, не дивлячись на позитивні прогнози урядовців, люди продовжують стояти у чергах на британських АЗС. А за даними Асоціації роздрібної торгівлі бензином, 22% АЗС у Лондоні та у південно-східній частині королівства досі залишаться без палива, і для відновлення нормального рівня запасів може знадобитися десять днів.

Поки ситуація з пальним доволі напружена, влада Великої Британії, не маючи професійних водіїв, вирішила залучити до доставки пального на автозаправки військових. Приблизно 200 військових протягом кількох днів будуть допомагати розвозити бензин. Більшість з них працюватимуть у Лондоні та південно-східній частині країни – там найбільший брак палива на АЗС.

Новини за темою: Ціни на пальне на АЗС в Україні: Бензин став дешевше, автогаз подорожчав

Хто винен у наростанні паливної кризи?

Британська влада хоч і наполягає, що у кризі винні самі громадяни, котрі масово купують бензин "про всяк випадок", але і не заперечує, що у країні бракує водіїв.

Насправді проблема дефіциту водіїв у Великій Британії існує останні кілька років. За словами члена Комітету транспорту Х'ю Меррімена, середній вік водіїв – 55 років, і, коли вони ідуть на пенсію, галузь не отримує молодих професіоналів, бо така робота не є привабливою для британців.

У Великій Британії - паливна криза фото з відкритих джерел

Ще однією, хоч і опосередкованою, причиною браку водіїв є вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу (Brexit) у січні 2020 року. Одразу після цього іноземці, котрі працювали в Об'єднаному Королівстві, повернулися у свої країни і тепер хочуть працювати ближче до дому. Тому очевидно, що ситуація покращиться лише одночасно з покращенням умов роботи водіїв і віднесенням професії водії до категорії престижних.

Наразі великі постачальники палива, зокрема British Petroleum і Shell, стверджують, що бензин на заводах є і найближчим часом ситуація нормалізується.

"Через те, що багато автомобілів наразі заправлені більше, ніж зазвичай, ми очікуємо, що у найближчі дні попит повернеться до нормального рівня, що знизить навантаження на АЗС", - ідеться у спільній заяві British Petroleum і Shell. 

При цьому британські урядовці заперечують, що паливну кризу спричинив вихід із Євросоюзу. Вони кажуть, що це нібито глобальна проблема, хоча в інших європейських країнах такої кризи немає. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.