Літня Олімпіада-2020 у Японії: Медальний залік українських спортсменів у Токіо

Топ-новина

Олімпійська збірна України

24 канал

Щодня Україна покращує свої загальні результати у таблиці медалей

В Японії з 23 липня по 8 серпня проходять XXXII літні Олімпійські ігри. В Олімпіаді беруть участь понад 11 тисяч спортсменів із 206 країн. У змаганнях у 33 видах спорту у Токіо розігрують 339 комплектів нагород.

Цього року, як і завжди, Україна демонструє чудові результати практично у всіх видах спорту, здобуває багато перемог і поповнює свій арсенал нагород і золотими, і срібними, і бронзовими медалями. Далі розповідаємо про місце нашої країни у таблиці результатів літньої Олімпіади-2020 станом на зараз, а також про кожну спортивну перемогу українців.

Медалі України на літній Олімпіаді-2020

Україну на Олімпіаді у Токіо представляють півтори сотні олімпійців, які виступають у 25 видах спорту (30 дисциплін).

Станом на п'ятницю, 6 серпня, Україна зібрала у свою скарбничку 13 медалей: 1 золоту, 3 срібних та 9 бронзових. У медальному заліку наша країна посідає 36-е місце. Позаду – Румунія, попереду – Катар.

Українське "золото"

4 серпня борець греко-римського стилю Жан Беленюк став олімпійським чемпіоном, здобувши золото літньої Олімпіади у Токіо. У ваговій категорії до 87 кг він здолав триразового призера чемпіонатів світу представника Угорщини Віктора Лорінца.

Жан Беленюк Фото з відкритих джерел

Срібні медалі України

1 серпня плавець вільним стилем 24-річний Михайло Романчук приніс до української скарбнички медалей першу срібну нагороду.

Михайло Романчук Фото з відкритих джерел

На дистанції 1500 м він фінішував з часом 14.40,66, поступившись лише американцеві Роберту Фінке на 1,1 секунди.

З серпня український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов, котрий виступав у ваговій категорії до 67 кг, виграв поєдинок з єгиптянином Мохамедом Ібрагімом Ель-Сайєда з рахунком 7:6 і вийшов до фіналу Олімпійських ігор.

Парвіз Насібов Фото з відкритих джерел

Але вже 4 серпня у фінальному протистоянні за золото Насібов виборов срібло, поступившись представнику Ірану Мохаммадрезу Гераее з рахунком 1:9.

29-річна каратистка Анжеліка Терлюга завоювала срібну медаль у ваговій категорії до 55 кілограмів. Українка з рахунком 1:5 поступилася болгарській каратистці Івет Горановій.

Напередодні у 1/2 фіналу українська спортсменка згідно з рішенням суддів при рахунку "нічия" 4:4 перемогла Вень Цзи-Юнь з Китайського Тайбею.

Новини за темою: Олімпіада в Токіо: Українська каноїстка Лузан пройшла до півфіналу

Бронзові нагороди української збірної

24 липня першу медаль на Олімпіаді у Токіо для України виборола дзюдоїстка Дар’я Білодід. 20-річна українка отримала бронзу у ваговій категорії до 48 кг, перемігши представницю Ізраїлю Ширу Рішон.

25 липня фехтувальник Ігор Рейзлін здобув для України другу бронзу. Він переміг італійця Андреа Сантареллі з рахунком 15:11.

Ігор Рейзлін Фото з відкритих джерел

27 липня у змаганнях зі стрільби з пістолета з 10 м Олена Костевич та Олег Омельчук   здобули бронзу. Українці перемогли спортсменів Зорану Арунович і Даміра Мікеча з Сербії.

Пара стрільців Омельчук-Костевич Фото з відкритих джерел

29 липня плавець вільним стилем Михайло Романчук виборов бронзову медаль на дистанції 800 м. Він встановив олімпійський рекорд із часом 7:41.28.

31 липня тенісистка Еліна Світоліна виборола для України бронзову медаль. У матчі, який тривав 2 години 27 хвилин, українка перемогла Олену Рибакіну з Казахстану з рахунком 1:6, 7:6 (7:5), 6:4.

Перша ракетка України Еліна Світоліна Фото з відкритих джерел

3 серпня борчиня вільного стилю Алла Черкасова у ваговій категорії до 68 кг виграла бронзову нагороду з рахунком 2:0. Її суперницею була японка Сара Досьо.

Алла Черкасова Фото з відкритих джерел

До речі, на Олімпіаді в Ріо Алла Черкасова була лише 11-ю. У 2018 році спортсменка виграла чемпіонат світу у Будапешті, а у 2019 році – чемпіонат Європи у Бухаресті.

4 серпня Марта Федіна і Анастасія Савчук стали бронзовими призерками Олімпіади в артистичному (синхронному) плаванні

Марта Федіна і Анастасія Савчук Фото з відкритих джерел

За підсумками двох програм – технічної та довільної – українки набрали 189,4620 балів. Це перша в історії України медаль у цьому виді спорту. "Золото" здобули представниці збірної Олімпійського комітету Росії, а срібними призерками стали китаянки.

4 серпня бронзову медаль виграла і борчиня вільного стилю Ірина Коляденко у ваговій категорії до 62 кг. У фінальній сутичці вона перемогла представницю Латвії Анастасію Григорьєву з рахунком 3:1.

iSport

Для 22-річної Ірини Коляденко це перші Олімпійські ігри, але далеко не перша нагорода. Цього року вона вже виграла золото чемпіонату Європи, а у 2020 році була бронзовою призеркою.

Людмила Лузан здобула "бронзу" у веслуванні на байдарках і каное. Спортсменка фінішувала третьою у дисципліні каное-одиночка на 200-метровій дистанції з результатом 47.034 секунди, обійшовши на 0.08 секунди польську спортсменку і чинну чемпіонку Європи Дороту Боровську.

Facebook

Новини за темою: Українську триатлоністку відсторонили від Олімпіади-2020 за день до старту

Таблиця медалей учасників Олімпіади у Токіо

У загальному медальному заліку лідерство утримує збірна Китаю. В арсеналі китайських спортсменів 75 медалей: 34 золоті, 24 срібні та 17 бронзових.

На другому місці США та їхні 92 медалі, на третьому місці Японія з 47 медалями. Четверте місце – за Великою Британією, у якої 53 медалі, а на п’ятому місці – Австралія з 43 медалями.

У першій десятці також Росія, Німеччина, Італія, Франція, Нідерланди.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.