Екологічні ініціативи Європи: Навіщо світовим авіакомпаніям припиняти використання пального

Топ-новина
Топ-новина
Європа почала проекти із захисту довкілля Фото з відкритих джерел

У Європі всерйоз взялися за масштабні екологічні проекти

Світові авіакомпанії зобов'язалися скоротити викиди вуглецю, а далі – протягом наступних тридцяти років – обіцяють припинити їх повністю і зробити свою діяльність максимально екологічною.

Це не єдина екоініціатива у світі: країни-члени Євросоюзу протягом останніх років працюють над зниженням обсягів викидів парникових газів, вуглецю та інших шкідливих речовин. Ідеться про політичні ініціативи, висунуті європейськими фахівцями, щоб перетворити клімат Європи із загрозливого і небезпечного на нейтральний.

Далі розповідаємо про перспективи скорочення викидів вуглецю з боку авіакомпаній, а також про екологічні перспективи, що розробляються та реалізовуються у європейських країнах.

Що відбувається зі шкідливими викидами у світі

Пандемія коронавірусу, яка охопила весь 2020 рік, призвела до найбільшого з часів Другої світової війни скорочення парникових викидів. Проте позитивна динаміка не була надто тривалою. Одразу після послаблення локдауну у світі авіакомпанії поновили рейси, а підприємства знову запрацювали на повну потужність, щоб наздогнати втрачені прибутки. Тож уже наприкінці 2020 року показник забруднення наблизився до рівня 2018-19 років. Приміром, у грудні 2020 року обсяги викидів на 2% перевищували показники 2019 року.

У грудні 2020 року британські і саудівські вчені представили на широкий загал систему екологічно безпечної авіації. Сенс полягає у тому, що залишки пального, що викидаються з літака, на ходу будуть перероблятися у нові порції. 

Цей метод, поки теоретичний, полягає у зменшенні авіаційних викидів завдяки дешевим матеріалам, зокрема, залізу. Вчені пропонують використовувати каталізатор на основі заліза, марганцю і калію для перетворення викидів вуглекислого газу на додаткове пальне. Відтак, транспорт, що працюватиме на основі цієї технології, може вважатися екологічно нейтральним.  

Світові авіакомпанії, на які припадає 2% світових шкідливих викидів у повітря, зобов'язалися скоротити викиди двоокису вуглецю. Справа у тому, що за результатами досліджень стало зрозуміло: скорочення викидів на тлі пандемії коронавірусу виявилося не таким високим, як здавалося спочатку. Для того, щоб ефект від зменшення шкідливих викидів був відчутним, доведеться скоротити їх обсяги кардинально – до нульового рівня до 2050 року. Про це повідомили у Міжнародній асоціації повітряного транспорту, до якої входять 290 авіакомпаній, що забезпечують 82% світових авіаперевезень. Окрім цього, в Асоціації заявили, що два найбільші світові виробники літаків – Boeing Co. и Airbus SE – роблять недостатньо для розробки новітніх технологій для зниження викидів. 

Новини за темою: Google-карти пропонуватимуть водіям маршрути з найнижчим рівнем викидів вуглецю

Як авіакомпанії зменшать вуглецеві викиди

У зв'язку з цим члени Асоціації схвалили резолюцію про колективні зусилля компаній щодо зниження викидів. Відтак, авіакомпанії стикнуться з безпрецедентною вимогою, коли потрібно змінити сировинну складову своєї діяльності. Це буде в рази важче ще й тому, що світова авіаційна галузь тільки-но почала відновлюватися після наслідків пандемії коронавірусу. 

У Європі хочуть поступово скорочувати викиди вуглецю

Фото з відкритих джерел

Резолюція передбачає активний перехід авіакомпаній на екологічно чисте авіаційне пальне, яке наразі виробляється у недостатніх обсягах, розвиток інфраструктури, впровадження нових технологій та використання галуззю електричних і водневих двигунів.

План зменшення викидів складається з шести етапів зі збільшення виробництва чистого авіаційного пального та модернізації авіаційної системи.

Дещо із заходів зі зменшення викидів вуглецю в атмосферу уже роблять європейські країни. Приміром, Франція на законодавчому рівні планує заборонити внутрішні авіарейси на короткі відстані. У квітні цього року нижня палата парламенту запропонувала заборонити рейси між містами, що пов'язані одне з одним залізницею, а подолання відстані між ними займає менше двох годин. Авіакомпанії не зможуть літати між Парижем, Нантом, Ліоном та Бордо. Відповідно до вказаної стратегії, до 2030 року Франція має знизити викиди на 40% порівняно з рівнем 1990 року.

В Австрії схожа ситуація – з 2020 року там діє податок у розмірі 30 євро на авіаперельоти на відстані, менші за 350 кілометрів. А компанія Austrian Airlines взагалі відмовилася від рейсу Відень –Зальцбург. 

Новини за темою: "Зелений" механізм та "вуглецеві" податки від ЄС: Що передбачає кліматичне мито за експорт металу, добрив та електроенергії

Що Європа уже зробила для екології

У грудні 2020 року Євросоюз погодився скоротити викиди парникових газів до 2030 року на 55%. Цей показник має бути досягнутий колективно, тобто зусиллями всієї Європи. Така ініціатива є частиною Європейської зеленої угоди – низки політичних ініціатив, висунутих Європейською Комісією. Мета угоди – зробити клімат Європи нейтральним до 2050 року шляхом перебудови всіх секторів європейської економіки. 

Через кілька років обсяги викидів вуглецю мають зменшитися Фото з відкритих джерел

Йдеться про скорочення викидів з боку промисловості і виробництва електроенергії, розвиток поновлюваних джерел енергії, розробку стандартів CO2 для автомобілів, удосконалення оподаткування енергії і лісового господарства.

За півроку – у червні 2021 року – Євросоюз затвердив Фонд справедливого переходу на суму 17,5 мільярда євро на відмову від "брудної" енергетики. Він фінансуватиме проекти з відмови від вуглецевих енергоресурсів і переходу на "зелену" енергетику. Перш за все йдеться про регіони, залежні від виробництва і використання вугілля, торфу і горючого сланця.

Екологічні ініціативи стали реальністю і в окремо взятих європейських країнах. Приміром, у листопаді 2020 року прем‘єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон запропонував програму підтримки "зеленої" енергетики "Зелена промислова революція". В рамках цієї ініціативи уже через 10 років будуть заборонені авто на бензині і у 2030 році планується припинити продаж автівок на викопному паливі. Такий план коштуватиме $15 мільярдів і створить чверть мільйона робочих місць. 

Новини за темою: "Велика сімка" збільшить фінансові внески на діяльність зі збереження клімату

Британський прем'єр пропонує інвестувати у виробництво електрокарів, водневу, вітряну і атомну енергетику та розвивати екотранспорт, екологічну авіацію і судноплавство.

Якщо такий план буде реалізовано, Велика Британія обійде Іспанію і Францію, котрі мають намір впровадити аналогічну заборону у 2040 році і стане поряд з Ірландією та Нідерландами. До речі, у Норвегії така ж заборона набуде чинності у 2025 році. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.