Без музики, але з кондиціонерами і водіями у формі: Що зміниться у маршрутках та автобусах Києва

Топ-новина
Топ-новина
На громадський транспорт Києва очікують зміни Фото з відкритих джерел

Переможці конкурсу на пасажирські перевезення підписали з Києвом договори за новими умовами

Днями Київська міська державна адміністрація затвердила зміни до типового договору про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах. Це означає, що київські перевізники працюватимуть за новими договорами і, відповідно, за новими правилами, що заборонятимуть водіям їздити з увімкненою музикою та несправними кондиціонерами.

Детальніше про нововведення для київських перевізників – у нашому матеріалі.

Що зміниться у громадському транспорті Києва

Зміни, що скоро будуть впроваджені у всіх маршрутних таксі, автобусах, тролейбусах і трамваях Києва, анонсував заступник голови КМДА Костянтин Усов. Він заявив, що переможці конкурсу на перевезення пасажирів на маршрутах міста отримали новий договір, і він є найдетальнішим з усіх, які були дотепер. У ньому конкретно прописані нюанси, які раніше були формальністю. Серед нових правил будуть такі:

  • водії повинні носити уніформу;
  • водії мають пройти курси надання першої медичної допомоги та інструктаж щодо особливостей посадки/висадки пасажирів з інвалідністю;
  • водії зобов'язані обслуговувати пасажирів українською мовою (це положення передбачене Законом України "Про забезпечення функціонування української мови як державної");
  • заборона будь-якого шумового (музика) та візуального (плакати, іграшки, штори на вікнах) шуму у салоні;
  • наявність щонайменше п’яти кнопок зупинки на вимогу у кожній маршрутці/автобусі;
  • наявність у громадському транспорті відкидних пандусів;
  • наявність голосових сповіщень про зупинку;
  • обов'язковий температурний режим у салоні: влітку не вище 22°С, а взимку – не нижче 15°С;
  • наявність інформаційного плакату за кабіною водія з інформацією про ідентифікатори перевізника; особу водія (його фото, дата народження, прізвище, ім’я, по батькові, номер водійського посвідчення), способи зворотного зв’язку для пасажирів; права та обов’язки водія і пасажирів.
  • водіям під загрозою одностороннього розірвання договорів категорично забороняється курити у салоні громадського транспорту. 

Новини за темою: Платні дороги в Україні: Якою буде ціна за кілометр "концесійного" автобану

Навіщо потрібні зміни?

Ще у травні цього року київська міська влада оновила конкурсні умови для перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування, прописавши нові стандарти для маршруток і автобусів. Покращені стандарти передбачені оновленим договором із перевізниками і мали б розширити предмет контролю перевізників з боку КМДА і визначити максимально чіткі стандарти надання послуги з перевезення пасажирів у Києві. 

Нові правила стосуватимуться зокрема і водіїв Фото з відкритих джерел

За великим рахунком, це фундаментальні новації, котрі мають на меті тотальну модернізацію всього без винятку громадського транспорту у столиці. І вони потрібні задля того, аби документально врегулювати та офіційно закріпити норми, які мали б виконуватися, але залишаються лише формальністю. Приміром, йдеться про пункт про наявність кондиціонеру в салоні, який існував десятиріччями, але не означав, що він є справним. А справність кондиціонеру не означала, що він увімкнений, бо перевізники прагнули максимально заощадити на пальному.

Тепер же у договорах із перевізниками йтиметься про конкретний предмет контролю – наприклад, не сам кондиціонер, а граничний температурний режим, який перевізники повинні забезпечити в салоні. Це стане реальним стандартом, дотримання якого легко буде виміряти. 

Новини за темою: У Києві через спеку обмежили в'їзд великогабаритного транспорту

За словами Костянтина Усова, оновлений типовий договір із новими стандартами для водіїв уже передали на підписання перевізникам – переможцям конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. 

"Усім без винятку перевізникам, які працюють зараз та хочуть і надалі надавати послуги з перевезення на маршрутах міста, доведеться прийняти нові правила. Ми запропонуємо їм добровільно підписати додаткові угоди. Ці ж умови вони побачать і на всіх наступних конкурсах. Замість "мотлоху на колесах" на дорогах Києва мають з’явитися доступні, сучасні та комфортні автобуси", – резюмував Костянтин Усов.

Відомо, що для врегулювання правовідносин із перевізниками, які ведуть свою діяльність на підставі договорів, укладених з Києвом у попередні періоди, місто розробило проект додаткової угоди до цих старих договорів. Її запропонують підписати усім перевізникам, які наразі обслуговують міські маршрути згідно з чинними (старими) договорами. 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.